عصر خدماتچه کسی با طرح پارلمان اصلاحات مخالف است؟ | عصر خدمات

مخالفت با طرح اصلاحات پارلمان:

چه کسی با طرح پارلمان اصلاحات مخالف است؟

محمدرضا عارف که هم اکنون ریاست شورای هماهنگی جبهه اصلاحات را بر عهده دارد مخالف اصلی طرح پارلمان اصلاحات است.

به گزارش عصر خدمات، طرح پارلمان اصلاحات از سوی حزب مردم‌سالاری به شورای هماهنگی جبهه اصلاحات معرفی شد تا جایگزین شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان شود.

بسیاری از احزاب منتقد شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان موافق طرح پارلمان اصلاحات بودند تا اینکه به همین منظور طرح در شورای هماهنگی جبهه اصلاحات به تصویب رسید.

پیگیری‌های خبرنگار فارس حکایت از این دارد که قرار است طرح پارلمان اصلاحات در اواخر سال جاری عملیاتی شده و جایگزین شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان باشد اما این طرح، مخالفینی هم دارد.

یک عضو شورای هماهنگی جبهه اصلاحات به خبرنگار فارس، گفت: محمدرضا عارف که هم اکنون ریاست شورای هماهنگی جبهه اصلاحات را بر عهده دارد مخالف اصلی طرح پارلمان اصلاحات است.

وی افزود: آقای عارف اعتقاد دارد که شورای سیاست‌گذاری باید تداوم پیدا کند و با تغییراتی در ساختار آن می‌توان از بدنه اصلاحات استفاده بیشتری کرد.

 

 

به گزارش فارس، هم اکنون طرح کنار زدن عارف در جبهه اصلاحات نیز وجود دارد به گونه‌ای که غلامحسین کرباسچی دبیر کل حزب کارگزاران پیشنهاد تغییر عبدالله نوری به جای محمدرضا عارف را داده بود.

عبدالله ناصری عضو شورای مشورتی خاتمی امروز به خبرگزاری مهر در این خصوص گفته که فکر نمی‌کنم این تغییر وجود داشته باشد و عارف کماکان رئیس خواهد ماند.

وی البته تأکید کرده عارف به دلیل ملاحظات سیاسی و اخلاقی حتماً باید در جایگاه ریاست شورای عالی اصلاح‌طلبان باقی بماند.

 

منبع: فارس

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار