عصر خدماتافزایش تولید ۲۰۰ درصدی خودروهای تجاری | عصر خدمات

مدیر عامل بهمن دیزل مطرح کرد:

افزایش تولید ۲۰۰ درصدی خودروهای تجاری

مدیرعامل شرکت بهمن دیزل صبح امروز در نشستی خبری برنامه‌های این شرکت را برای توسعه محصول و نقش آفرینی بیشتر در بازار خودروهای تجاری اعلام کرد.

به گزارش عصر خدمات، محمد محمدی گفت: با توجه به اینکه ایسوزو به عنوان شریک تجاری بهمن دیزل بعد از تحریم‌ها از ارسال قطعه امتناع کرد، برند شیلر را توسعه دادیم و توانستیم جای خالی برخی خودروهای تجاری خارجی را پر کنیم.

او گفت: در سال گذشته ۸۰ درصد محصولاتمان با برند ایسوزو به تولید می‌رسید اما با تحریم‌ها بسمت توسعه برند شیلر که برند ملی‌مان است آمدیم بطوریکه قصد داریم در سال جاری ۸۰‌ درصد محصولات ما با برند شیلر و ۲۰ درصد با برند ایسوزو تولید شود.

محمدی تصریح کرد: در سال جاری برنامه‌ریزی کرده‌ایم تا ۲۰۰ درصد نسبت به سال قبل افزایش تولید در بخش مینی‌بوس و کامیونت ۶ تن داشته باشیم.

او گفت: افزایش کیفیت محصولات یکی از مهم‌ترین استراتژی‌های بهمن دیزل است و توانسته‌ایم درجه کیفی محصولات خود را به ۳، ۴ و ۵ ستاره ارتقا دهیم.

مدیرعامل بهمن دیزل افزود: در بخش محصولات جدید، تولید انبوه مینی‌بوس بهمن دیزل سه لیتری را که نوعی خودروی تجاری و مسافری است به زودی آغاز خواهد شد.

او گفت: ما تا کنون به تولید کامیونت‌های ۶ تن مشغول بودیم اما برنامه‌ریزی شده تا کامیونت ۸ تن را با برند شیلر در اسفند ماه امسال به تولید انبوه برسیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار