عصر خدماتقیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۹۷/۰۷/۰۴ | عصر خدمات

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۹۷/۰۷/۰۴

قیمت دلار در بازار تهران ۱۷ هزار تومان و قیمت سکه تمام بهار آزادی ۵ میلیون و ۷۰ هزار تومان ثبت شده است.

به گزارش عصر خدمات، امروز در بازار آزاد سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۵ میلیون و ۷۰ هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۵۵۱ هزار تومان معامله شد.

در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی دو میلیون و ۴۳۰ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۳۲۰ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۶۸۰ هزار تومان فروخته می‌شد.

هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز امروز ۵۱۲ هزار تومان ارزش‌گذاری شده بود، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۲۰۰ دلار معامله می‌شود.

امروز در بازار آزاد قیمت دلار ۱۷ هزار تومان، قیمت یورو ۲۰ هزار و ۶۵۸ تومان, قیمت پوند ۲۳ هزار و ۱۰۲ تومان و قیمت درهم امارات ۴۷۶۹ تومان شد.

قیمت یورو در مرکز مبادلات ارزی با افزایش قیمت نسبت به روز قبل ۴۹۴۲ تومان اعلام شده است درحالی که نرخ این ارز در بازار آزاد طی روزهای اخیر به ۲۰ هزار تومان رسیده است. هم اکنون یورو دولتی با آزاد بیش از ۱۵ هزار تومان اختلاف دارد.

در معاملات رسمی، قیمت درهم امارات نیز ۱۱۴۳ تومان ثابت مانده است درحالی که قیمت این ارز در بازار آزاد ۴۵۱۰ تومان است؛ ضمن اینکه پوند انگلیس نیز در مرکز مبادلات ۵۵۳۴ تومان قیمت خورده درحالی که این ارز در بازار آزاد بیش از ۲۲ هزار تومان فروخته می شود.
منبع: تسنیم

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار