عصر خدماتمديران با تجربه صنعت خودرو | عصر خدمات

مديران با تجربه صنعت خودرو

وزیر صمت در چند هفته گذشته در مصاحبه های خود توجه ویژه ای به صنعت خودرو کرده است و تقریبا هر روز نیز نمایندگان مجلس در خصوص این صنعت با رسانه ها گفت و گو می کنند. از این رو تنور گمانه زنی ها داغ شده است و نام مدیران مختلفی در نزدیگی جاده مخصوص شنیده می شود.

به گزارش خبرنگار عصر خدمات، هر چند شرایط سخت تحریم بر دوش خودروسازان داخلی سنگینی می کند اما، آنها سعی کرده اند به هر نحو چراغ تولید را روشن نگه دارند. اما به نظر می رسد، این چراغ از نگاه علیرضا رزم حسینی و مجلس یازدهم هنوز پُر نور نشده است. از این رو نام های مختلفی در هفته های اخیر در میان محافل خبری و راه روهای وزارت صمت شنیده می شود. در این بین  نام منوچهر منطقی مدیرعامل سال های نه چندان دور ایران خودرو و دو مدیر قدیمی این صنعت یعنی احمد قلعه بانی مدیرعامل ایدرو و جواد نجم الدین مدیرعامل سابق ایران خودرو بلند تر از  دیگر نام ها به گوش می رسد.

هر چند بعضی از کارشناسان معتقدند قلعه بانی و نجم الدین در سال های گذشته خارج از گود بوده اند اما، برخی دیگر عقیده دارند، این دو از مدیران باتجربه صنعت خودرو کشور به شمار می روند و شاید قرار است همین هفته پنجره نقل و انتقالات جاده مخصوص باز شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار