اخبارتاپخودرو

خدمات کوییک سرویس در 205 نمایندگی خدمات ایران خودرو / ایساکو پیشتاز خدمات سریع

به گزارش خبرنگار عصر خدمات، طرح کوییک سرویس در اصل به معنای سرویس سریع در کمتر از ۶۰ دقیقه یا یک ساعت است. طبق اعلام شرکت ایساکو حتی مالکین خودروهای ایران خودرو برای استفاده از این سرویس نیاز نیست از نمایندگی وقت قبلی بگیرد و صف انتظار هم وجود ندارد.

ایساکو از اواسط سال ۹۸ این طرح را در ۱۱ نمایندگی منتخب آغاز کرده است و به دلیل استقبال مشتریان، طرح را به ۴۰ نمایندگی ارتقاع داده است. سپس با تجربیات کسب شده از اجرای طرح، در اسفند ماه ۹۸ طرح کوییک سرویس گسترش یافت و امروز ۲۰۵ نمایندگی منتخب در سراسر کشور با روش کوییک سرویس به مشتریان ایران خودرو سرویس می دهند.

ایساکو برای این سرویس استانداردهایی را در نظر گرفته است که به طور مثال لاین جداگانه ارائه خدمات، محل انتظار مشتری، دی مشتری نسبت به خودروی خود و چند موضوع دیگر در این استانداردها وجود دارد. از این رو پتانسیل های فیزیکی نمایندگی ها در ارائه این سرویس بسیار مهم است. البته گویا ایساکو قصد دارد به دلیل استقبال مشتریان از کیفیت ارائه این خدمات، در صورت وجود پتانسیل های فیزیکی نمایندگان خود و البته رعایت استانداردهای مورد نظر، این طرح را گسترش دهد.

در فاز اول خدمات کوییک سرویس، ۲۰۵ نمایندگی منتخب ایران خودرو در سراسر کشور، خدماتی چون تعویض روان کارهای خودرو  چون روغن موتور، گیربکس و … همراه تعویض فیلترها به مشتریان ارائه می کنند.

انتهای پیام/

 

 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا