عصر خدماتقیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۹۷/۰۷/۰۹ | عصر خدمات

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۹۷/۰۷/۰۹

قیمت دلار در بازار تهران ۱۷ هزار و ۵۰ تومان و قیمت سکه تمام بهار آزادی ۴ میلیون و ۹۷۰ هزار تومان ثبت شده است.

به گزارش عصر خدمات، امروز در بازار آزاد سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۹۷۰ هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۸۵۱ هزار تومان معامله شد.

در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی دو میلیون و ۶۱۰ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۴۲۰ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۷۰۰ هزار تومان فروخته می‌شد.

هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز امروز ۴۶۸ هزار تومان ارزش‌گذاری شده بود، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۱۸۵٫۷دلار معامله می‌شود.

امروز در بازار آزاد قیمت دلار ۱۷ هزار و ۵۰ تومان، قیمت یورو ۱۹ هزار و ۶۳۴ تومان, قیمت پوند ۲۲ هزار و ۸۳ تومان و قیمت درهم امارات ۴۶۰۹ تومان شد.قیمت یورو در مرکز مبادلات ارزی ۴۸۶۹ تومان اعلام شده است درحالی که نرخ این ارز در بازار آزاد طی روزهای اخیر به ۲۰ هزار تومان رسیده است. هم اکنون یورو دولتی با آزاد بیش از ۱۵ هزار تومان اختلاف دارد.در معاملات رسمی، قیمت درهم امارات نیز ۱۱۴۶ تومان ثابت مانده است درحالی که قیمت این ارز در بازار آزاد ۴۶۰۹ تومان است؛ ضمن اینکه پوند انگلیس نیز در مرکز مبادلات ۵۴۷۲ تومان قیمت خورده درحالی که این ارز در بازار آزاد بیش از ۲۱ هزار تومان فروخته می شود.

منبع: تسنیم
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار