عصر خدمات"بشری"؛ اپلیکیشن ویژه معلمان برای پاسخگویی به سوالات و شبهات دینی دانش‌آموزان | عصر خدمات

“بشری”؛ اپلیکیشن ویژه معلمان برای پاسخگویی به سوالات و شبهات دینی دانش‌آموزان

مرکز ملی پاسخ گویی به سئوالات دینی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم نرم افزار اندروید بشری ویژه معلمان سراسر کشور را به منظور دست یابی آسان به پاسخ سئوالات و شبهات دانش آموزی تدوین و در فضای مجازی قرار داد.

به گزارش عصر خدمات، مرکز ملی پاسخ گویی به سئوالات دینی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم به همکاری قطب های راهبری فکری و فرهنگی و در راستای تعمیق باورهای دینی ، سرویس مشاوره و پاسخ گویی ویژه‌ای را برای نخبگان فرهنگی، معلمان، مربیان، امامان جماعت و سایر فعالان فرهنگی تو لید و روانه بازار کرد.

بر پایه این گزارش، پاسخ گویی در این سامانه در شش گروه قرآن، حدیث، اعتقادات، اخلاق، مشاوره و تاریخ توسط کارشناسان فرهیخته به صورت مستند و در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام خو اهد داد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، گفتنی است برای دست یابی به اپلیکیشن بشری با مراجعه به کافه بازار اندروید و سرچ واژه بشری فرایند نصب انجام خواهد شد و جهت عضویت در مراحل دسترسی به اطلاعات این سامانه نیازی به درج اطلاعات و مشخصات فردی نیست و تنها با پر کردن فیلدهای ستاره‌دار امکان دستیابی و به محتوای آن و نیز تبادل سئوالات، شبهات و پاسخ های آن در سریع‌ترین زمان ممکن در اختیار مخاطبان قرار خواهد گرفت.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و طرح انتقادات و پیشنهادات خود با شماره ۰۲۵۳۷۱۷۴۱۹۰ همه روزه از ساعات ۹ الی ۱۳ تماس بگیرید.

منبع: ایسنا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار