عصر خدماتکارت‌ مددجویان بهزیستی و کمیته امداد برای خرید کالاهای اساسی شارژ شد | عصر خدمات

کارت‌ مددجویان بهزیستی و کمیته امداد برای خرید کالاهای اساسی شارژ شد

رئیس اتحادیه کشوری فروشگاه‌های زنجیره‌ای از شارژ اولین دوره کارت‌های خرید کالا‌های اساسی سرپرستان خانوار مددجویان بهزیستی و کمیته امداد تا سقف ۱۳۵ هزار تومان خبرداد.

به گزارش عصر خدمات، رئیس اتحادیه کشوری فروشگاه های زنجیره ای با اشاره به اینکه وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و اتحادیه کشوری فروشگاه های زنجیره ای اطلاع رسانی را به مشمولان انجام داده است اظهار کرد: دارندگان کارتهای اعتباری خرید که تحت پوشش سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) می‌باشند می توانند به هزاران فروشگاه زنجیره ای موجود در سراسر کشورمراجعه و تا سقف تعیین شده بدون پرداخت وجه نقد خرید خود را انجام دهند.

وی با بیان اینکه ۹ گروه کالایی از انواع پروتئین تا مواد شوینده برای خرید تعیین شده است گفت: افراد می توانند بدون وجود محدودیت در انتخاب نوع کالا و با توجه به نیاز خود همه مبلغ شارژ شده را خرید کنند.

رئیس اتحادیه کشوری فروشگاه های زنجیره ای با اشاره به اینکه این کارتها در سال بطور نسبی تا ۴ بار شارژ می شود ادامه داد: درحال حاضر پیامکهایی غیرواقعی و مجعول بمنظور اخلال در حوزه اقتصاد و چرخه کالا به مردم ارسال می شود با مضمون اینکه کد ملی خود را به سامانه ۵۰۰۰۴۹۹ ارسال کنید که پس از تعیین مشمول بودن افراد ۲۰۰ هزارتومان به حساب برای خرید از فروشگاه های زنجیره ای واریز می شود که این پیامک تقلبی است و صحت ندارد.

فخریان افزود: هیچ مشکلی در تامین کالا وجود ندارد و تولید کنندگان درحال تولید کالا هستند و مردم نباید در این بخش دچار نگرانی شوند.

رییس اتحادیه فروشگاه های زنجیره ای ادامه داد: فروشگاه های زنجیره ای برای تامین نیاز مردم با کمبودی مواجه نیست و با مدیریتی که در این مراکز انجام شده از احتکار خانگی نیز جلو گیری شده است.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار