اخبارتاپخودرو

همکاری رسمی ریگان خودرو با چانگ فنگ/ لئوپارد به تیم کرمان پیوست

به گزارش خبرنگار عصر خدمات، اما خبرها حاکی از همکاری رسمی چانگ فنگ با ریگان خودرو دارد و حتی نمونه ای اولیه محصولات این خودروساز نیز برای گذراندن آزمون های مختلف و دریافت استانداردهای لازم در اختیار ریگان خودرو قرار دارد. واقع کراس اور CS10 از موتور توربو شارژ ۲ لیتری با گیربکس ۲ کلاچه بهره می برند. اما شاید ریگان خودرو برای قوای محرکه این خودرو موتور ۱.۵ لیتری توربو شارژ را انتخاب کند که می تواند تا ۱۵۰ اسب بخار نیرو تولید کند.

این روزها ریگانی ها در حال توسعه دانش فنی در شبکه خدمات پس از فروش و نمایندگی های خود هستند تا بتوانند در آینده خدمات مناسبی به این خورو ارائه کنند. از طرفی به نظر می رسد نمونه های اولیه این خودرو به صورت CKD+ وارد کشور شود. اما در آینه نزدیک بدنه های این خودرو نیز در راستای داخلی سازی در خط رنگ کرمان موتور بم رنگ آمیزی می شوند.

ریگان خودرو احتمالا قرار است مدل ۲۰۱۹ مکراس اور CS10 را به تولید برساند. هر چند ریگان خودرو بین زیرمجموعه های کرمان موتور  سال های گذشته آنطور که باید و شاید نتوانسته خود را مطرح کند، اما به نظر می رسد در آینده با همکاری های بیشتر با چانگ فنگ این روند را اصلاح خواهد کرد.

انتهای پیام/

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا