عصر خدماتتماشای ویدیو از موبایل تا تلویزیون با سرویس های ویدیویی رایتل | عصر خدمات

تماشای ویدیو از موبایل تا تلویزیون با سرویس های ویدیویی رایتل

پس از تجربه موفق تماشای ویدیو بر روی موبایل و تبلت، رایتل امکان تماشای محتوای تصویری از طریق نرم‌افزار را بر روی تلویزیون فراهم آورده است.

به گزارش عصر خدمات، نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران تلکام که از روز چهارشنبه ۱۱ مهر ماه آغاز شده است امروز شنبه ۱۴ مهرماه به کار خود پایان می‌دهد. رایتل به عنوان همراه هوشمند مشترکین تلفن همراه کشور در این نمایشگاه شعار «هوشمندانه زندگی کن» حاضر شده است. یکی از غرفه‌های پربازدید رایتل در نمایشگاه ایران تلکام ۹۷ مربوط به محتوای ویدیویی و نرم‌افزارهایی است که دسترسی به این محتواها را آسانتر و حرفه‌ای‌تر می‌سازند.

سرویس های ارزش افزوده ویدیویی رایتل، از محبوبترین سرویس‌های این اپراتور است؛ چرا که مشترک با پرداخت هزینه اندک، به دنیایی از محتوای ویدیویی دسترسی خواهد داشت.

در حال حاضر تماشای محتوای ویدیویی از طریق سرویس‌های آنتن، کافه فیلم، کافه رایتل و تلویزیون همراه رایتل از طریق موبایل، تبلت و یا مانیتور فراهم است.

با توجه به محبوبیت این سرویس‌ها، رایتل امکانی فراهم آورده است تا مشترکین با خرید یک ستاپ باکس و استفاده از سیم‌کارت رایتل، به سرویس‌های فعال بر روی این دستگاه از طریق تلویزیون و یا سینمای خانوادگی دسترسی داشته و به تماشای محتوای مورد علاقه خود بپردازند.

بر اساس این خبر، رایتل به عنوان همراه هوشمند مشترکین تلفن همراه کشور، به مشترکین خود امکان استفاده از محتوای ویدیویی ۶ سرویس آنتن، کافه فیلم،کافه رایتل، بادبادک ، کارتن و تلویزیون همراه را می‌دهد.

شایان ذکر است بعد از تجربه موفق ارایه سیمکارت کودک برای اولین بار در کشور توسط رایتل، این اپراتور در تلاش مستمر برای فراهم آوردن بستر مناسب جهت انتشار محتوای ویدیویی ویژه کودکان و نوجوانان، اقدام به معرفی سرویسهای ویدیویی بادباک و کارتن کرده است تا از این طریق کودکان به محتوای مناسب گروه سنی خود دسترسی داشته باشند.

گفتنی است علاوه بر دو سرویس اختصاصی بادبادک و کارتن، در کافه فیلم نیز بخشی ویژه کودکان در نظر گرفته شده است.

استفاده از سرویسهای مذکور با نصب نرم‌افزار مورد نظر از سایت رایتل ممکن خواهد بود همچنین هزینه دسترسی به محتوا در بادبادک و کارتن با پرداخت اشتراک روزانه و در کافه فیلم با کسر از اعتبار یا بسته مصرفی مشترک لحاظ خواهد شد.

منبع: رایتل

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار