عصر خدماتمدیرعامل پیشنهادی از کجا حمایت می شود؟ | عصر خدمات

فشار بر اعضای هیات مدیره برای تغییر مدیرعامل سایپا

مدیرعامل پیشنهادی از کجا حمایت می شود؟

مدیرعامل سایپا در کمتر از یک سال فعالیت بر این گروه خودروسازی قرار است با فشار بر اعضای هیات مدیره در جلسه امشب اعضا تغییر کند.فشار بر اعضای هیات مدیره برای تغییر مدیرعامل سایپا/ مدیرعامل پیشنهادی از کجا حمایت می شود؟

به گزارش عصر خدمات، بر اساس اطلاعات بدست آمده، جریانی با فشار بر اعضای هیات مدیره سایپا قصد دارند مدیرعامل این شرکت را شبانه برکنار کرده و فرد دیگری را که سابقه فعالیت در خودروسازی های داخلی را در کارنامه دارد جایگزین وی کنند.

گفتنی است بر اساس پیگیری های خبرنگار ما برخی از اعضای هیات مدیره تلویحا احتمال این تغییر را تایید کردند.

در همین خصوص یکی از اعضای هیات مدیره سایپا در گفتگو با خبرنگار خودروکار با تایید این خبر گفت: طی تماسهای متعدد از وزارتخانه از اعضای هیات مدیره خواسته شده در جلسه ای فوری امشب مدیرعامل سایپا را برکنار و فرد جدیدی را جایگزین کنند.

وی ادامه داد: گزینه پیشنهادی آنها یکی از مدیران قبلی صنعت خودروسازی است که با یک جریان قوی از چند قطعه سازی و مدیران قبلی صنعت خودروسازی حمایت می شود و احتمال ایجاد انحصار و مافیا در این بخش از صنعت را تقویت می کند.

گفتنی است این تغییر در حالی در حال پیگیری و انجام است که هنوز تکلیف ماندن و یا رفتن شریعتمداری از کرسی وزارت صنعت، معدن و تجارت مشخص نیست و اگر وزیر جدیدی به این وزارتخانه بیاید عملا در یک کار انجام شده قرار خواهد گرفت.

این در حالیست که اکثر سهام گروه خودروسازی سایپا متعلق به تعاونی کارکنان این شرکت بوده و بر اساس قانون تجارت وزارت صنعت حق دخالت و تغییر مدیریت در این خودروسازی را ندارد.

منبع: خودروکار
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار