عصر خدماتورود اورژانس ریلی به بخش حمل ونقل/ کیفیت خدمات رسانی افزایش می‌یابد | عصر خدمات

با امضای تفاهم نامه همکاری بین سازمان اورژانس و شرکت راه آهن؛

ورود اورژانس ریلی به بخش حمل ونقل/ کیفیت خدمات رسانی افزایش می‌یابد

تفاهم نامه همکاری بین سازمان اورژانس کشور و شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران با حضور رئیس اورژانس کشور و مدیر عامل راه آهن امضا شد.

به گزارش عصرخدمات، امضا تفاهم نامه همکاری سازمان اورژانس کشور و شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران با حضور کولیوند رئیس سازمان اورژانس و محمد زاده مدیرعامل راه آهن برگزار شد.

دراین مراسم سعید محمد زاده با اشاره به لزوم تحقق جدی اقتصاد مقاومتی در کشور گفت: مفهوم واقعی اقتصاد مقاومتی با استفاده از تمام امکانات و توسعه اقتصاد، ارتقاء وضعیت کشور محقق می‌شود و در این راستا به دنبال توسعه، امنیت، آسایش و آرامش برای مردم هستیم.

وی در ادامه افزود: راه آهن از تمامی ظرفیت‌های خود بهره مند می‌شود که علاوه بر این حوزه باید برای سایر بخش‌ها نیز مشوق‌هایی در این زمینه قرار داده شود که برنامه آغاز شده در روز جاری می‌تواند کیفیت خدمات رسانی به مردم را در حوزه ریل و اورژانس افزایش دهد.

مدیر عامل راه آهن با اشاره به لزوم استفاده از تمامی ظرفیت‌ها در کشور گفت: باید از تمام ظرفیت‌های دو بخش ریلی و اورژانس برای خدمات رسانی به مردم استفاده شود که در گذشته نیز ارتباط‌هایی اینچنینی در حوزه ریل و وزارت ارتباطات در حوزه ارائه خدمات وافزایش کیفیت و استفاده از تمام ظرفیت‌های این دو بخش اقدامات موثر صورت گرفته است.

محمد زاده با ابراز امیدواری از همکاری میان اورژانس و بخش ریلی در کشور گفت: امیدواریم این اقدامات در حوزه سلامت، امداد، کمک و حمایت از همه مردم عزیز ایران موثر باشد علاوه بر مسافرینی که از وسایل حمل و نقل ریلی استفاده می‌کنند وسایرمردم که نیازمند خدمات اورژانس هستند با این اقدام می‌توانند از خدمات لازم بهره‌مند شوند.

وی تصریح کرد: با امضا تفاهم نامه بین اورژانس و راه آهن امکانات بیشتری در اختیار مردم قرار می‌گیرد و این دو سازمان خدمات بهتر، با کیفیت‌تر و استانداردتری را به شهروندان ارائه می‌کنند.

در ادامه این برنامه پیرحسین کولیوند، رئیس اورژانس کشور با اشاره به اینکه جاده‌ها در هفته به اندازه یک حادثه هوایی تلفات می‌گیرند گفت: حدود ۴۴ تا ۴۵ نفر به علت حوادث جاده‌ای در روز جان خود را از دست می‌دهند که این یک فا جعه بزرگ محسوب می‌شود به همین دلیل دستگاه‌های خدمات رسانی باید در کنارهم باشند تا میزان خدمات رسانی به مردم افزایش یابد.

وی در ادمه افزود: سفر‌های ریلی به عنوان یکی از ایمن‌ترین سفر‌ها در کشور محسوب می‌شود و باید درجهت توسعه آن اقدامات ویژه‌ای صورت گیرد، زیرا حوادث جاده‌ای را به حداقل می‌رساند و با قرار گرفتن راه آهن و اورژانس امنیت، سلامت و خدمات رسانی به مردم افزایش می‌یابد.

کولیوند با اشاره به اینکه در این تفاهم نامه به دنبال آموزش خدمات اورژانس به مردم نیز هستیم گفت: با امضای این تفاهم نامه علاوه بر همکاری اورژانس و راه آهن در کشور به دنبال آموزش خدمات اورژانسی به مردم هستیم که در این راستا سلامت و امنیت مردم نیز بیش از پیش تامین خواهد شد.

رئیس اورژانس کشور در انتها خاطر نشان کرد: پیش بینی می‌شود ۳۰ واگن به عنوان واگن‌های اورژانس در ایستگاه‌های راه آهن برای خدمات پزشکی حضور داشته باشند که در این جهت با راه آهن تعاملات بسیار خوبی انجام شده است.

منبع: میزان

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار