عصر خدماتبا ایساکو در منزل بمانید - عصر خدمات

با ایساکو در منزل بمانید

در راستاى محدوديت هاى ايجاد شده بدليل شيوع بيمارى كرونا، ارائه خدمات غیرحضوری همچنان در اولويت ايساكو قرار دارد

شرکت ایساکو در راستاى محدودیت هاى ایجاد شده بدلیل شیوع بیمارى کرونا، ارائه خدمات غیرحضوری را همچنان در اولویت خود قرار داده است.

این شرکت با در نظر گرفتن راهکارهایى از پیش تعیین شده، در تلاش است تا در حد امکان از نیاز به مراجعه حضوری به نمایندگی‌ها کاسته و با ارائه انواع خدمات همچون سرویس‌ دوره‌ای، رفع اشکالات احتمالى خودرو در محل و همچنین انجام تعمیرات سبک و نیمه سنگین تعمیرگاهی در محل، یارى رسان مشتریان خود در شرایط فعلى باشد.

ایساکو علاوه بر ارائه خدمات متنوع به محصولات ایران خودرو در طى سال ها فعالیت، با شیوع و گسترش بیماری کووید-١٩، بر تنوع خدمات غیرحضوری و گسترش فعالیت هاى خود در سراسر کشور افزوده و تلاش مى کند تا با افزایش ظرفیت هاى خدمت رسانى خود در محل، هم‌میهنان را به ماندن در خانه و مصونیت از این بیماری تشویق کند.

با این توصیف مشتریان ایران خودرو می‌توانند پیش از مراجعه به نمایندگی‌های این شرکت، ضمن تماس با تلفن ۰۹۶۴۴۰ و یا مراجعه به اپلیکیشن ایساکو، از خدمات غیرحضوری امدادخودرو ایران، مطلع شده و درخواست دریافت خدمت خود را ثبت کنند.

تعویض باتری و روغن، تعویض شیشه، تعویض سوئیچ، تعویض تسمه تایم و… از جمله خدمات غیر حضورى است که مشتریان ایران خودرو مى توانند با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی از آن بهره مند گردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار