عصر خدماتورود به زنجیره تامین برای ایجاد ارزش افزوده/ اشتغالزایی ۳۰۰ نفر در فاز اول این شهرک تخصصی تولید کامیون و کامیونت - عصر خدمات

ورود به زنجیره تامین برای ایجاد ارزش افزوده/ اشتغالزایی ۳۰۰ نفر در فاز اول این شهرک تخصصی تولید کامیون و کامیونت

وزیر صنعت، معدن و تجارت در جریان سفر به استان اردبیل از شهرک خصوصی حدید مبتکران بازدید به عمل آورد و اشتغالزایی ۳۰۰ نفری در فاز اول این مجتمع را اعلام کرد.
به گزارش عصر خدمات، شهرک تخصصی خصوصی حدید مبتکران ظرفیت تولید سالیانه ۳ هزار دستگاه انواع کامیون و کامیونت را دارد.
میزان سرمایه گذاری برای راه اندازی این شهرک تخصصی خودروی سنگین، یک هزار میلیارد تومان است که در فاز نخست برای ۳۰۰ نفر شغل به وجود آورده است.
این شهرک تخصصی تولید کامیون و کامیونت، سالیانه از خروج ۱۰۰ میلیون دلار ارز جلوگیری به عمل می آورد و در ایجاد اشتغال و توسعه اقتصادی در منطقه بسیار حائز اهمیت است.
محصول تولیدی این مجتمع دارای استاندارد یورو ۵ و سازگار با محیط زیست است.
وزیر صمت، شهرک صنعتی تخصصی خصوصی حدید مبتکران را دارای ظرفیت مناسبی برای تامین نیازهای کشور در حوزه کامیون و کامیونت دانست و در مراسم بازدید از شهرک صنعتی تخصصی حدید مبتکران و اعلام آغاز به کار ۳۰۰ نیروی جدید در این شهرک با بیان این مطلب افزود: این شهرک می‌تواند خلاء مورد نیاز کشور در حوزه کامیون و کامیونت را مرتفع سازد.
وی همچنین بر پیوستن این شهرک به زنجیره تامین تاکید کرد و گفت: کیفیت محصولات این شهرک تخصصی مطلوب است و باید در حلقه زنجیره تامین برای ایجاد ارزش افزوده بیشتر، به خوبی دیده شود.
وزیر صنعت، معدن و تجارت این شهرک را سبب ایجاد توسعه در شهرستان مشکین شهر و منطقه و همچنین ایجاد اشتغال برای جوانان دانست.
رزم حسینی همچنین از قسمت‌های مختلف این شهرک تخصصی خصوصی، بازدید به عمل آورد.
گفتنی است که شهرک تخصصی خصوصی حدید مبتکران در حوزه تولید کامیون و کامیونت فعالیت می‌کند و در شهرستان مشکین شهر استان اردبیل واقع است.
منبع: شاتا
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار