عصر خدماترونمایی از سامانه الکترونیکی استعلام حریم مترو - عصر خدمات

رونمایی از سامانه الکترونیکی استعلام حریم مترو

شرکت مترو تهران از رونمایی سامانه الکترونیکی استعلام حریم طی هفته آینده خبر داد.

به گزارش عصر خدمات، شرکت مترو تهران اعلام کرد: روز شنبه ۲۰ دی در نشستی با حضور مناف هاشمی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، علی امام مدیرعامل شرکت مترو تهران،  فرجود مدیر عامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران از سامانه استعلام الکترونیکی حریم مترو رونمایی شده و از این پس خدمات به شهروندان مناطق ۲۲ گانه تهران اینترنتی انجام خواهد پذیرفت.

فاز نخست سامانه مذکور مختص املاک واقع شده در مناطق ۲۲ گانه شهر تهران با آدرس inquiry.tehran.ir راه‌اندازی شده و نمایندگان بانک‌ها و دفاتر اسناد رسمی باید ابتدا در سایت my.tehran.ir ثبت نام کرده و پس از آن ریاست شعب و دفاتر مربوطه متقاضی اخذ استعلام الکترونیکی، کتباً اطلاعات کاربر خود را به شرکت مترو ارسال می کند تا دسترسی لازم توسط امور فنی و مهندسی برای ایشان ایجاد شود.

 در صورتی که ملک مورد نظر خارج از محدوده شهرداری مناطق ۲۲ گانه و یا در حریم ایستگاه ها، تونل ها و سازه‌های جانبی خطوط مترو تهران قرار گرفته باشد، کمافی السابق حضور مراجعان به شرکت مترو جهت تشکیل پرونده الزامی است.

به این ترتیب از این پس همه استعلام ها به صورت الکترونیکی انجام شده و پذیرش ارباب رجوع جهت اخذ استعلام حضوری، امکان‌پذیر نیست.

منبع: فارس

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار