عصر خدماتنحوه پیش فروش کراس اور SX5 با قیمت قطعی+ مشخصات فنی | عصر خدمات

نحوه پیش فروش کراس اور SX5 با قیمت قطعی+ مشخصات فنی

خودرو کراس اور SX5 که یکی از ارزان ترین خودروهای کراس آور کامپکت اتوماتیک بازار ایران است، در خطوط تولید شرکت خودروسازی فردا در شهر سمنان ساخته می شود.

به گزارش خبرنگار عصر خدمات، خودرو کراس اور SX5 که یکی از ارزان ترین خودروهای کراس آور کامپکت اتوماتیک بازار ایران است، در خطوط تولید شرکت خودروسازی فردا در شهر سمنان ساخته می شود. این خودرو که با برند ((FARDA)) به بازار عرضه خواهد شد، در حال حاضر در ۶۰ روز کاری به مشتریان تحویل داده می شود.

شرکت خودروسازی فردا برای سال جاری برنامه تولید ۱ هزار دستگاه خودروی کراس اور SX5  را محقق می کند و در سال آینده نیز  از این خودرو را به فروش می رساند.

تولید مدل SX5 با ۲۰ درصد داخلی سازی آغاز شده است و در یک برنامه ۲ ساله به سمت ۴۰ درصد داخلی سازی حرکت می شود و در سال آینده برنامه تولید ۱۰ هزار دستگاهی را پیش رو دارد.

ضمن این که در شرایط فعلی نیز این خودرو با قیمت فروش ۵۸۹میلیون تومان و تحویل ۶۰ روزه در رده مناسبی از بازار قرار دارد. بعلاوه روش پیش فروش های بلندمدت مد نظر قرار نگرفته است.

خودروسازی فردا تحویل خودروهای SX5 در اسفندماه سال جاری برنامه ریزی کرده و در طرح فروش فعلی خریداران می توانند از طرح تخفیف ۴۰ میلیون تومانی استفاده کنند که به این ترتیب به جای ۶۲۹ میلیون تومان، مبلغ ۵۸۹ میلیون تومان پرداخت می کنند.

در این طرح خریداران ۵۰ درصد قیمت خودرو را پرداخت می کنند. سپس بعد از یک ماه ۲۰ درصد دیگر را پرداخت خواهند کرد. در این طرح سود مشارکت ۱۸ درصدی برای خریداران در نظر گرفته شده است که در زمان تحویل از مبلغ باقی مانده نهایی خودرو کسر خواهد شد. ضمن این که فروش با قیمت قطعی انجام می شود.

خریداران این خودرو می توانند برای اطلاع از جزئیات بیشتر و نجوه خرید این خودرو به سایت خودروسازی فردا  مراجعه کنند.

همچنین مشخصات فنی این خودرو را در جدول زیر با جزئیات مشاهده کنید:

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار