اخباربرگزیده هاخودروویژه ها

جاده مخصوص بسته شد/ تجمع مشتریان ریگان خودرو در مقابل ساختمان شهر خودرو

به گزارش خبرنگار عصر خدمات، جمعی از خریداران محصولات ریگان خودرو  (تولیذکنندگان خودروهای کوپا )ظهر امروز با حضور در محل ساختمان شهر خودرو (نمایندگی مرکزی خدمات پس از فروش ریگان خودرو) نسبت به پرداخت وجوه و یا خودرو خود اعتراض کردند.

این در حالی است که مشتریان این شرکت جاده مخصوص تهران کرج را در مسیر شرق به غرب بسته اند و نسبت به انجام تعهدات این شرکت معترض هستند.

ریگان خودرو خدمات پس از فروش خود را به شهر خودرو سپرده و در حال حاضر معترضین در مقابل ساختمان شهر خودرو(نمایندگی مرکزی خدمات پس از فروش ریگان خودرو) خودرو تجمع کرده اند.

یکی از معترضین به خدمات صر خدمات گفت: مشتریان محصولات ریگان خودرو در سال ۹۷ و ۹۸ ثبت نام و تکمیل وجه کرده اند و براساس شواهد مشخص شده که ۷۰۰ خودرو در شهر خودرو موجود است ولی این شرکت اقدام به تحویل خود به مشتریان با قیمت قطعی و زمان ثبت نام نمی کند.

وی گفت:با توجه به اینکه قیمت فعلی این خودرو به حدود یک میلیارد می رسد ولی این شرکت خودروهای موجود را با قیمت قبل به مشتریان تحویل نمی دهد و اصلا پاسخگوی معترضین نیست.

یکی دیگر از معترضین بیان کرد: با پرداخت ۷۵ میلیون تومان پیش پرداخت خودرو به شرکت کوپا پیش فروش خودرو انجام دادیم و مقرر شده در ۱۸۰ روز کاری این خودرو تحویل مشتریان داده شود که وسود مشارکت ۱۸ درصد بوده و مقرر شده برای هر ماه تاخیر ۲.۵ درصد دیرکرد به مشتریان پرداخت  شود.

وی افزود: شهر خودرو نمایندگی پس از فروش ریگان خودرو است و در مدت مقرر ۱۸۰ روز مشتریان به شرکت مراجعه کرده اند ولی جوابی نگرفتند و پس از این موعد تکمیل وجه نیز انجام شد و مقرر شده در اردیبهشت سال ۹۸ پس از تکمیل وجه خودروها به مشتریان با قیمت جدید تحویل داده شود و در حال حاضر این شرکت ادعا می کند قطعات خودرو موجود نیست و به دلیل تحریم امکان تحویل خودرو وجود ندارد.

یکی دیگر از معترضین بیان کرد: در حال حاضر ۶۷۰ خودرو در شهر خودرو وجود دارد ولی این خودروها با کسری قطعات مواجه هستند و خبرهای حاکی از آن است که ۶۰ تا ۷۰ خودرو در حال تکمیل است ولی هنوز به مشتریان تحویل داده نشده است.

وی ادامه داد: برخی از افرادی که از خرید انصراف دادند نیز وجه خود را دریافت و برخی دیگر در انتظار دریافت هتند در این میان نیز افرادی با چک برگشتی از این شرکت معترض به عدم دریافت وجه خودرو خود هستند.

یکی دیگر از مشتریان ریگان خودرو گفت: برج  ۱۰ سال ۹۸ خودرو از شرکت دریافت ولی هنوز بعد از یکسال این خودرو پلاک نشده است و دلیل آن این است که ریگان خودرو نسبت به پرداخت شهر خودرو معترض بوده و در نهایت چک از شهر خودرو دریافت و به ریگان خودرو پرداخت شد و در برج ۹ سال ۹۹ مبلغ کل خودرو تسویه شد و ادعای ریگان این است که قرار داد این شرکت به راهور به پایان رسیده و مشتریان باید برای پلاک خودرو همچنان منتظر قرار داد جدید باشند.

وی افزود: بسیاری از خودروهای کوپا در سال ۹۷ و ۹۸ به جای تحویل به مشتریان در بازار آزاد فروخته شد و در نمایشگاه ها موجود بود ولی مشتریان نتوانستند این موضوع را اثبات کنند و متاسفانه همچنان تحویل خودرو به تعویق افتاده است.

حال با این تفاسیر باید منتظر ماند و دید شهر خودرو چه تصمیمی برای معترضین و مشتریان ریگان خودرو خواهد گرفت.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا