عصر خدماتخطیبی مدیر عامل جدید ریگان خودرو شد / حضور JMC S350 بزودی در بازار ایران | عصر خدمات

خطیبی مدیر عامل جدید ریگان خودرو شد / حضور JMC S350 بزودی در بازار ایران

مهدی خطیبی مدیر فروش سابق ایران خودرو از این به بعد سکان‌دار شرکت ریگان خودرو خواهد بود.

به گزارش خبرنگار عصر خدمات، مهدی خطیبی دارای سوابق طولانی و متعدد مدیریتی در صنعت خودرو بوده و از این پس قرار است سکان دار شرکت ریگان خودرو باشد.

خطیبی در بسیاری از شرکت‌های فعال در زمینه خودرو نیز سمت دار بوده که می‌توان به زیر مجموعه هایی چون پرشیا خودرو، ایرتویا، نگین خودرو، لیزینگ ایرانیان و…اشاره کرد که از سوابق وی به حساب می آید‌.

وی تا پیش از این سمت های متعددی را در صنعت خودرو داشته که می‌توان به مدیریت فروش ایران خودرو مدیرعامل شرکت لیزینگ ایران خودرو مدیرعامل شرکت توسعه تجارت و خدمات خودرو از مهمترین آنها اشاره کرد.

مدیرعامل جدید شرکت ریگان خودرو در خصوص شرایط کلی این شرکت گفت :شرکت ریگان خودرو بزرگترین سالن تولید یکپارچه خودرو را در بخش خصوصیبه خود اختصاص داده که پیش از این فعالیت خود را با تولید خودرو کوپا که محصول یک خودروسازی چینی از آغاز کرده و حدود ۱۷۰۰ دستگاه از این محصول را به بازار عرضه کرده است.

خطیبی با بیان اینکه پس از بروز مشکلات فراوان برای کارخانه مادر چین این روند حدود دو سال متوقف شده اظهار کرد در حال حاضر با تلاش هایی که انجام شده و با استفاده از ظرفیت ها و امکانات شرکت ریگان خودرو در کشور چین تهیه کلیه قطعات خودروی کوپا از بدن و سایر قطعات در داخل و خارج کشور برای محصول صورت گرفته و به زودی شاهد حضور پرقدرت این خودرو در بازارهای ایران خواهیم بود.

وی در ادامه افزود: تولید محصول دیگر این شرکت با نام JMC S350 که یک شاسی‌بلند منحصربه‌فرد چینی است در دستور کار قرار گرفته و به زودی وارد بازار ایران خواهد شد از ویژگی‌های این خودرو می‌توان به قدرت موتور ۲۵۰ اسب بخار ، گنجایش موتور ۲۰۰۰ سی سی و سیستم WD4 و مصرف سوخت حدود ۵.۸ لیتر اشاره کرد و تاکنون ۶۰ دستگاه از این خودرو در مرحله آزمایشی تولید شده و قرار است تا پایان سال ۶۰ دستگاه دیگر نیز تولید شود .

خطیبی اظهار کرد: در سالهای گذشته روند انتخاب محصول در شرکت ریگان خودرو هوشمندانه بوده و در تلاش هستیم تا با تکمیل روند گذشته و برنامه ریزی برای مشارکت انحصاری با شرکت های مادر که دارای تنوع محصول بیشتری هستند گام‌های بلندی برای حضور شرکت‌ها در ایران انجام دهیم و به طور حتم تلاش می‌کنیم تا زنجیره جهانی یک یا دو خودروساز بزرگ برای پوشش بازار داخلی و کشورهای همجوار حضور داشته باشیم.

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار