عصر خدماتستاد کل نیرو‌های مسلح درباره منع به کارگیری بازنشستگان تصمیم می‌گیرد/ بازنشستگان شاغل به کار در ناجا موردی هستند | عصر خدمات

فرمانده ناجا مطرح کرد:

ستاد کل نیرو‌های مسلح درباره منع به کارگیری بازنشستگان تصمیم می‌گیرد/ بازنشستگان شاغل به کار در ناجا موردی هستند

فرمانده نیروی انتظامی گفت: درباره قانون منع به کارگیری بازنشستگان در ناجا ستاد کل نیرو‌های مسلح تصمیم‌گیری می‌کند این در حالی است که براساس اطلاعات موجود تعداد افراد بازنشسته‌ای که مجددا در ناجا مشغول به کار شده‌اند بسیار اندک است.

به گزارش عصر خدمات، فرمانده ناجا: درباره قانون منع به کارگیری بازنشستگان در ناجا گفت: در خصوص نیرو‌های مسلح باید ستاد کل نیرو‌های مسلح تصمیم‌گیری کرده و تصمیمات نهایی را به ما ابلاغ کند. وی تصریح کرد: عموما کسانی که در رسته‌ها و رده‌های نیرو‌های مسلح شاغل هستند در حال گذران مدت خدمت‌شان هستند؛ و یا افرادی هستند که تعویق شده‌اند اعم افراد که مشغول به کار هستند در حال گذران مدت خدمت بوده و براساس اطلاعاتی که به بنده اعلام شده در حال حاضر تعداد بازنشسته‌هایی که در رده‌های نیروی انتظامی مشغول به کارند از تعداد انگشتان دست نیز کمتر است. فرمانده ناجا درباره افزایش تحرکات گروهک‌های تروریستی در مرز‌های غربی و شرقی نیز گفت: موضوع تقویت مرز‌ها و بخصوص مرز‌های شرقی در دستور کار نیروی انتظامی قرار گرفته است. با برنامه‌ریزی‌های انجام شده استحکامات مرزی در شرق کشور تقویت خواهد شد و همچنین کیفیت آموزش نیز ارتقا پیدا خواهد کرد. سردار اشتری گفت: آمار‌ها نشان می‌دهد میزان رضایتمندی شهروندان از اقدامات پلیسی و امنیتی در سطح کشور بسیار بالاست و همین اعتماد مردم به شهروندان بزرگترین سرمایه معنوی پلیس است که امیدواریم خدشه‌ای به این سرمایه عظیم اجتماعی وارد نشود.

 

منبع: میزان

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار