عصر خدماتپیشنهادهای میلیون دلاری سرمایه‌گذاران خارجی به استارت‌آپ‌های ایرانی | عصر خدمات

خودنمایی استارت‌آپ‌های ایرانی غرفه اتاق تهران در روز نخست جی‌تکس 2018 دبی

پیشنهادهای میلیون دلاری سرمایه‌گذاران خارجی به استارت‌آپ‌های ایرانی

غرفه اتاق بازرگانی تهران در جی‌تکس 2018 دبی که استارت‌آپ‌های ایرانی را در خود جای داده است، در روز نخست بازگشایی این رویداد شاهد رفت و آمد زیاد بازدیدکنندگان و علاقمندان به سرمایه‌گذاری از کشورهای مختلف بود.

به گزارش عصرخدمات، در این روز استارت‌‌آپ‌های ایرانی توانستند با علاقمندان به سرمایه‌گذاری وارد مذاکرات اولیه شوند و برخی از آنان حتی برای حضور در کشورهای دیگر به منظور اجرا و پیاده‌سازی کسب وکار خود، دعوت شدند.

در همین راستا استارت‌آپ والکس که در زمینه ارزهای رمزنگاری شده فعالیت می‌کند، موفق شد نظر برخی سرمایه‌گذاران خارجی از جمله در فعالان اقتصادی کشورهای منطقه را جلب کرده و با یک سرمایه‌گذار از کشور امارات وارد مذاکرات جدی تجاری شود.

پاکلین دیگر استارت‌آپ حاضر در غرفه اتاق تهران در جی‌تکس ۲۰۱۸ نیز روز شلوغی را سپری کرد به طوری که با علاقمندان به سرمایه‌گذاری از کشورهای عمان، بحرین، پاکستان، روسیه و آلمان صحبت‌های اولیه برای همکاری مشترک داشت و ارزش علاقمندی به سرمایه‌گذاری روی این استارت آپ بالغ بر یک میلیون دلار بود.

استارت آپ کارو نیز روز نخست جی‌تکس ۲۰۱۸ دبی را با مذاکرات سرمایه‌گذاری به ارزش بیش از یک میلیون دلار پشت سر گذاشت و امیدوار است طی روزهای آتی این رویداد، علاقمندان به سرمایه‌گذاری بیشتری را جذب کند.

استارت‌آپ زوپ نیز در این روز، بیشتر مورد توجه علاقمندان به همکاری و سرمایه‌گذاری از کشورهای عربی قرار گرفت و خریدارانی از کشورهای عربستان، امارات و عمان پای صحبت با صاحب و مالک این استارت‌آپ نشستند.

استارت‌آپ مانی‌بن نیز در این روز مورد توجه سرمایه‌گذارانی از کشورهای منطقه قرار داشت اما یک شرکت فنلاندی با پیشنهاد سرمایه‌گذاری تا ۲ میلیون دلار، صاحبان این استارت‌آپ را برای آینده کسب وکار خود به میز مذاکره فرا خواند.

روز نخست رویداد جی‌تکس ۲۰۱۸ دبی در حالی به پایان رسید که استارت‌آپ‌های حاضر در سالن فیوچر استارز، مشتریان و سرمایه‌گذاران را محک زدند و امیدوار هستند طی روزهای آینده نیز رفت و آمدهای بیشتری را شاهد باشند.

گفتنی است در رویداد هفته فناوری دوبی (جی‌تکس ۲۰۱۸)، ۱۸ استارت‌آپ ایرانی حضور دارند که خدمات و توانایی‌های خود را به بازدیدکنندگان و سرمایه‌گذاران ارائه می‌دهند و در رقابت‌های درون این رویداد شرکت می‌کنند.

منبع: اتاق بازرگانی تهران

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار