عصر خدماتبرنامه فروش خودرو ۲۶۳۱ آمیکو هفته آینده اعلام می‌شود/ کمپرسی ٢۶٣١ یورو۵پلاس به تولید رسید | عصر خدمات

برنامه فروش خودرو ۲۶۳۱ آمیکو هفته آینده اعلام می‌شود/ کمپرسی ٢۶٣١ یورو۵پلاس به تولید رسید

خودرو كمپرسي ١٠ چرخ M2631 EEV آمیکو با استاندارد آلایندگی یورو ۵ طی مراسمی با حضور نمایندگان مجلس وزارت صمت استانداری استانداری آذربایجان شرقی مدیرعامل منطقه آزاد ارس صنعتگران و سرمایه گذاران کشور در منطقه آزاد ارس رونمایی شد.

به گزارش خبرنگار عصر خدمات، خودرو کمپرسی ١٠ چرخ M2631 EEV آمیکو با استاندارد آلایندگی یورو ۵ طی مراسمی با حضور نمایندگان مجلس وزارت صمت استانداری استانداری آذربایجان شرقی مدیرعامل منطقه آزاد ارس صنعتگران و سرمایه گذاران کشور در منطقه آزاد ارس رونمایی شد.

در این رابطه محسن باقری مدیر پروژه توسعه خودروهای سنگین شرکت ارس خودرو دیزل در این مراسم با بیان اینکه کمپرسی ۲۶۳۱ آمیکو شرایط رقابتی دارد اظهار کرد: کیفیت تولید و رضایت مشتریان از محصولات یک اصل اساسی و ویژه در شرکت آمیکو محسوب می‌شود و کمپرسی ۲۶۳۱ آمیکو نمادی از رعایت این اصل به شمار می آید.

وی در ادامه افزود: سابقه این خودرو بیانگر این است که این کمپرسی های از محبوب ترین های بازار کشور به شمار می آید وامروز مدل جدید این خودرو با پشتیبانی دانش فنی گروه آمیکو رونمایی می شود.

باقری  ادامه داد: این خودروها با استاندارد آلایندگی یورو ۵ پلاس و با برند ایرانی تولید می شود که نشان دهنده توانمندی های صنعتی کشور و گروه صنعتی آمیکو است.

مدیر پروژه توسعه خودروهای سنگین شرکت ارس خودرو دیزل آمیکو اظهار کرد: در مهندسی این محصول از بهترین قطعات و با کیفیت ترین مجموعه ها استفاده شده و موضوعی که بسیار اهمیت دارد کامل کالیبراسیون یا بومی سازی آن با شرایط جاده‌ای آب و هوا و سوخت در کشور است زیرا توجه به این امر باعث شده کمپرسی ۲۶۳۱ آمیکو رقیب جدی برای محصولات خارجی در بازار کشور به حساب رود.

باقری یادآور شد: این خودرو با قدر ۴٠٠ اسب بخار و گشتاور ١٩۵٠ نیوتن متر و طراحی ضرایب مناسب کاربری در گیربکس و دیفرانسیل ها از نظر توانایی های حرکتی نیز به خصوص در حمل بارهای سنگین از بهترین تولیدات صنعت خودرو کشور است.

در ادامه وحید محمدی مدیر فروش شرکت آمیکو نیز در خصوص برنامه‌های فروش کمپرسی جدید این شرکت تصریح کرد: در هفته آینده برنامه های فروش این خودرو اعلام خواهد شد .

وی یادآور شد: خودرو کمپرسی M۲۶۳۱ آمیکو می‌تواند تا ۲۰ درصد از بازار ایران را کسب کند و در سال ۹۲ با نسل قبلی این خودرو این مهم محقق شده بود.

محمدی یادآور شد: خوشبختانه آمیکو توانسته در حوزه خدمات پس از فروش نیز آمادگی لازم را برای ارائه خدمات به بازار کسب کند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار