اخباربرگزیده هاخودروویژه ها

تولید گیربکس شش سرعته، کاری نوآورانه و مهم است

به گزارش عصر خدمات، علیرضا رزم‌حسینی در آیین افتتاح خط تولید انبوه گیربکس ۶ سرعته در شرکت نیرومحرکه در استان قزوین با بیان این مطلب، افزود: این پروژه یک کار نوآورانه و مهم است که در نتیجه همدلی و هماهنگی مسوولان ذیربط و همت جوانان نخبه و توانمند به وجود آمده است که در این راستا از مدیرعامل ایران خودرو، هوافضای سپاه، استاندار و  نمایندگان مجلس تقدیر و تشکر می کنم.

وی با اشاره به تحریم های دشمنان در طول سال‌های اخیر، بیان کرد: با تکیه بر خودباوری، تعامل و هماهنگی ملت و دولت، از مسیر سخت تحریم‌ها عبور کردیم و امروز با وجود همه تحریم ها و همچنین شیوع کرونا، ایران سربلند و سرافراز به جلو می رود.

وزیر صنعت، معدن و تجارت ادامه داد: این مسیر سخت را با هدایت داهیانه مقام معظم رهبری، همت جوانان، ایستادگی مردم و  پشتکار دولتمردان سپری کردیم.

رزم حسینی در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: خودروسازان باید به سمت افزایش کمیت و کیفیت حرکت کنند تا بتوانند در بازارهای جهانی خوش بدرخشند.

وی همچنین از ایران خودرو خواست که طراحی و تولید گیربکس اتوماتیک را در دستور کار قرار دهد و در این خصوص بیان کرد: باید همگام با پیشرفت های جهانی ما هم در این مسیر حرکت کنیم.

وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه ۷۵ درصد صادرات به ۱۵ کشور همسایه بوده است، افزود: ظرفیت خوبی برای بازاریابی محصولات تولیدی  در کشورهای همسایه وجود دارد و تولیدکنندگان نیز علیرغم همه تنگناها و تحریم‌ها به سمت صادرات رفته اند.

رزم حسینی گفت: به میمنت  فضای امنی که به وجود آمده است، سرمایه‌های سرگردان کم‌کم به سمت تولید، توسعه، اشتغال و خدمات بازرگانی می آیند.

منبع :ایکوپرس

انتهای پیام/

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا