عصر خدماتآغاز فروش ویژه کمپرسی 2631E یورو ۵ آمیکو از امروز | عصر خدمات

آغاز فروش ویژه کمپرسی 2631E یورو ۵ آمیکو از امروز

طرح ویژه فروش نقدی کمپرسی 2631E آمیکو محصول جدید ارس خودرو دیزل از روز دوشنبه ۱۸ اسفند ماه ۹۹ آغاز شد.

به گزارش خبرنگار عصر خدمات، وحید عبدالمحمدی مدیر فروش شرکت ارس خودرو دیزل با اعلام این خبر گفت: کمپرسی ۲۶۳۱ که از محبوب ترین خودروهای سنگین تجاری ساخت داخل به شمار می رود، جزء خودروهای اصلی صنایع و معادن و راهسازی در کشور است. مدل جدید این خودرو با موتور ۴۰۰ اسب بخاری و گشتاور ۱۹۵۰ نیوتن متر به تازگی رونمایی شد و از امروز در سبد فروش نقدی شرکت ارس خودرو دیزل قرار گرفته است.

مدیر فروش شرکت ارس خودرو دیزل افزود: مشتریان محترم می توانند این خودرو را به صورت نقدی و با اتاق بار به قیمت ۲ میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومان خریداری کنند.این خودرو با رنگ کابین زرد و به صورت ۴۰ روز کاری به مشتریان تحویل داده می شود.

عبدالمحمدی تصریح کرد: مشتریان محترم برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به نمایندگی های آمیکو در سراسر کشور  مراجعه و یا با شماره تلفن های ۰۲۱۴۸۰۱۹ ( داخلی ۱۰۵) و ۰۲۱۴۴۵۶۶۲۳۲  ( دفتر مرکزی) تماس حاصل نمایند.

گفتنی است کمپرسی ۲۶۳۱E آمیکو با استاندارد آلایندگی یورو ۵ پلاس ( EEV)، گیربکس فول سنکرونیزه چهارده‌ دنده Fast gear، ظرفیت محور های عقب هر کدام ۱۶ تن در مجموع ۳۲ تن با استفاده از تکنولوژی ۰MAN شاسی ۲ لایه، سیستم ادبلو و ECU ساخت کمپانی Bosch، جعبه فرمان ساخت ZF ، ترمز و سیستم مدار باد خودرو Wabco ،ترمز موتور CRBتکنولوژی ۰jacobs سیستم ترمز و ایمنی ۰ABS, EBL, ASR بخاری درجا Eberspacher آلمان سیستم پدال گاز ساخت کمپانی Williams و سیستم کلاچ ساخت Eaton تولید می شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار