عصر خدماتریگان خودرو بی تفاوت به تعهدات معوق/ پیش فروش خودرو در سکوت سازمان حمایت | عصر خدمات

ریگان خودرو بی تفاوت به تعهدات معوق/ پیش فروش خودرو در سکوت سازمان حمایت

ریگان خودرو (تولیدکنندگان خودروهای کوپا ) به تعهدات قبلی خود مبنی بر تحول خودروهای کوپا به مشتریان عمل نکرده و باعث شده بسیاری از مشتریان این شرکت از خرید منصرف شوند و برخی دیگر که در انتظار تحویل خودرو هستند از این امر نا امید شوند.

به گزارش خبرنگار عصر خدمات، ریگان خودرو (تولیدکنندگان خودروهای کوپا ) به تعهدات قبلی خود مبنی بر تحول خودروهای کوپا به مشتریان عمل نکرده و باعث شده بسیاری از مشتریان این شرکت از خرید منصرف شوند و برخی دیگر که در انتظار تحویل خودرو هستند از این امر نا امید شوند.

در این میان شرکت ریگان خودرو به مشتریان انصرافی خود چک مبلغ ودیعه خودرو را ارائه کرده که این چک ها نیزبرگشت خورده و مبلغی به دست مشتریان نرسیده است و افرادی که در انتظار تحویل خودرو بوده اند نیز همچنان سردرگم هستند و هیچکس در این شرکت پاسخگوی مشتریان نیست.(کامل خبر را اینجا بخوانید)

در حالی این شرکت بار دیگر اقدام به پیش فروش خودرو JMC S350 کرده که هنوز به تعهدات قبلی خود در قبال مشتریان عمل نکرده و مشتریان هنوز سردرگم در یافت خودرو و وجه خود هستند.

در این میان نکته قابل توجه اینجاست که سازمان حمایت با توجه به سابقه این شرکت در عدم ایفای تعهدات به مشتریان چگونه مجدد مجوز فروش جدید برای این شرکت صادر کرده است.

گفتنی است پیگیری خبرنگار عصر خدمات از سوی سازمان حمایت حاکی از عدم پاسخگویی این سازمان است و این سایت خبری آمادگی لازم را برای انعکاس جواب این نهاد ناظر را دارد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار