عصر خدماتمشتریان سایپا شاهین را استارت زدند | عصر خدمات

مشتریان سایپا شاهین را استارت زدند

اولين سري خودروهاي شاهين محصول جديد سايپا با حضور معاون وزير صنعت و مديرعامل سايپا به مشتريان تحويل شد.

به گزارش خبرنگار عصر خدمات، مجید باقری قائم مقام گروه خودروسازی سایپا در مراسم تحویل  اولین سری خودروهای شاهین به مشتریان بیان کرد: خودروی شاهین نمادی از شکست تحریم ها است و مولفه این خودرو  این است که برای اولین بار در کشور طراحی پلتفرم و اجرای نظام کیفی تولید هم زمان انجام می شود.

وی ادامه داد : در درجه اول باید گفت شعار ابتدایی شاهین جهش کیفیت است و امروز همزمان با تحویل شاهین این خودرو با توجه به کیفیت بالا با ٣ سال گارانتی به مشتریان تحویل داده می شود.

باقری تصریح کرد:خودروی شاهین دارای کیفیت، امنیت و ایمنی بوده و در واقع یکی از زیبا ترین خودروهای تولید داخل است و امروز در کشور به ٢٠٠ دستگاه دیگر نیز به مشتریان تحویل می شود.

وی گفت: در همه نمایندگی های سایپا زیرساخت های خدمات به این خودرو آماده شده و همزمان یک موبایل اپلیکیشن نیز از امروز فعال می شود که مشتریان می توانند هر نوع خدمات در حوزه فروش و خدمات پس از فروشی که نیاز دارند، از طریق این اپلیکیشن به آن دسترسی پیدا کنند.

قائم مقام گروه خودرو سازی سایپا در پایان گفت: کراس اور آریا و بعد اطلس به زودی رونمایی خواهد شد و اینها نمادی از سایپا نوین هستند.

باقری گفت: در واقع ریل گذاری در سایپا به روشی است که در باوجود همه محدودیت های تحریمی و کرونا که باعث تعویق در انجام بعضی از تست های این خودرو در اسپانیا شد، خودروهای شاهین به موقع ساخته و به دست مشتریان رسید.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار