اخباربرگزیده هاخودروویژه ها

فروش رولز رویس در فصل اول سال، رکورد خیره کننده به جا گذاشت

به گزارش عصر خدمات، در فصل اول ۲۰۲۱، رولز رویس با ۶۲ درصد افزایش نسبت به مدت مشابه سال قبل موفق به تحویل ۱,۳۸۰ دستگاه خودرو به مشتریانش شد. این خودروساز بریتانیایی که صاحبش ب ام و آلمانی است می گوید تقاضا بیشتر برای مدل کالینان Cullinan افزایش یافته است. این شاسی بلندی که تقریباً ۳ تن وزن دارد از ۳۳۵  هزار دلار شروع می شود اما به خاطر داشتن آپشن های مختلف و به دلیل شخصی سازی خیلی از امکانات آن به ۴۰۰ هزار دلار هم می رسد.

مدل جدید رولز رویس که گوست Ghost‌ [روح] نام دارد نیز با استقبال خوبی رو به رو است و قیمت آن از ۳۳۲ هزار دلار شروع می شود. این مدل از رولز رویس یک آپشن خاص دارد که روی سقف آن از داخل ال ایی دی کار گذاشته اند و به نوعی شبیه سازی آسمان پرستاره است.

رولز رویس انگلیسی با برجای گذاشتن این رکورد نشان داد که تقاضا برای خودروهای لاکچری در بین ثروتمندان روند افزایشی به خود گرفته است. با توجه به شیوع جهانی ویروس کرونا، میلیاردها دلار بر ثروت برخی از کسب و کارها افزوده شده است.

سایر خودروسازانی که ثروتمندان را هدف قرار داده اند، مثل بنتلی و لامبورگینی هم از این قاعده مستثنی نمانده و فروش بسیار قوی تری نسبت به سال های گذشته به ثبت رسانده اند.

تورستن مولر-اتوس Torsten Müller-Ötvös در بیانیه ای گفته است: «ما با شجاعت، قدرت خیال و توانمندی های خود در اختراع و نوآوری موفق شدیم به چالش های اخیر پاسخ مناسب بدهیم که حاصل برنامه ریزی موشکافانه و تمرکز خستگی ناپذیر برای برآوردن نیازها و الزامات مشتریان است.»

منبع: سایپانیوز

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا