اخباربرگزیده هاخودروویژه ها

به صف شدن مشتریان برای خرید خودروی دیگنیتی

به گزارش خبرنگار عصر خدمات ، دیگنیتی اولین خودروی SUV کوپه عرضه شده در داخل کشور است و در فاز نخست تولید، ۲۰ درصد آن داخلی سازی شده است. دیگنیتی از به روزترین فناوری ساخت خودرو بهره می‌برد و امکانات و ویژگی های فنی و ظاهری‌ این خودرو در کنار قیمت بسیار مناسب، آن را از سایر محصولات هم‌رده متمایز کرده است.

این خودرو به صورت نقد با قیمت ۷۴۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در شش رنگ به فروش رسید که با استقبال گسترده متقاضیان خرید خودرو رو به رو شد.

ظاهر زیبا و مشتری پسند، قوای محرکه ارتقا یافته و امکانات و تجهیزات فنی، ایمنی و رفاهی دیگنیتی، رانندگی مطمئن و راحتی را تضمین می کند که نخستین فروش این خودرو بر اساس برنامه ارائه شده قبلی به صورت نقد در ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ انجام شد.

در این رابطه امیر میرمنصف معاون مدیر عامل و رییس سازمان فروش و خدمات پس از فروش گروه بهمن با اشاره به  استقبال مشتریان از اولین طرح فروش دیگنیتی گفت: این خودرو به صورت نقد با قیمت ۷۴۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در شش رنگ سفید، مشکی، خاکستری گرافیتی، آبی اطلسی، قرمز روناسی و خاکستری کهکشانی به فروش رسید که با استقبال گسترده متقاضیان خرید خودرو رو به رو شد.

معاون مدیر عامل گروه بهمن با بیان اینکه با وجود تصویب مجوز پیش فروش دیگنیتی در کمیته خودرو در اسفند ماه سال ۱۳۹۹، به دلیل عدم ابلاغ کتبی موافقت نامه مذکور توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت، پیش فروش نداریم گفت: به تدریج خودروهای تولیدی به صورت  فروش فوری عرضه می شوند تا هموطنان بتوانند با قیمت قطعی از شرکت بهمن موتور خریداری کنند. در همین راستا مرحله دوم فروش در ۲۷ اردیبهشت سال ۱۴۰۰ انجام می شود و به متقاضیان اطمینان می دهیم که طرح های فروش تکرار و این استمرار با جدیت دنبال خواهد شد.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا