عصر خدماتارائه خدمات در اورژانس‌ها ارتقاء یابد | عصر خدمات

ارائه خدمات در اورژانس‌ها ارتقاء یابد

حجت‎الاسلام والمسلمین صادقی نیارکی به مطلوب بودن وضعیت بیمارستان‌های دولتی در استان اشاره کرد و گفت: انتظار داریم این میزان ارائه خدمات خصوصا خدمات رسانی در اورژانس‌ها ارتقاء یابد و در این حوزه رفتار و برخورد کارکنان با همراهان بیماران بایستی توأم با احترام و سعه صدر باشد.

به گزارش عصرخدمات، حجت الاسلام والمسلمین صادقی نیارکی در دیدار با رییس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان ضمن تقدیر از اقدامات خوب این دانشگاه در حوزه سلامت گفت: نگاه به حوزه سلامت مردم باید نگاه ویژه دانشگاه باشد، چرا که با سلامتی مردم بستر‌های خدمتی برای نظام در کلیه حوزه‌ها فراهم خواهد شد که از این حیث توجه به این بخش از اهمیت بالایی برخوردار است.

رییس کل دادگستری استان زنجان افزود: فعالیت و حمایت‌های ارزشمند انجمن مهرانه زنجان از بیماران جای بسی تقدیر است؛ فعالیت‌ها و حمایت‌های این انجمن از بیماران خاص در کشور در نوع خود کم نظیر است و این امر باقیات و صالحاتی برای مسئولین و خیرین استان می‌باشد.

رییس شورای قضایی استان زنجان به مطلوب بودن وضعیت بیمارستان‌های دولتی در استان اشاره کرد و اظهار کرد: انتظار داریم این میزان ارائه خدمات خصوصا خدمات رسانی در اورژانس‌ها ارتقاء یابد و در این حوزه رفتار و برخورد کارکنان با همراهان بیماران بایستی توأم با احترام و سعه صدر باشد.

حجت الاسلام والمسلمین صادقی نیارکی خاطر نشان کرد: داشتن تیم پزشکی قوی توأم با امکانات پزشکی بایستی مورد توجه باشد چرا که این دو مقوله به نوعی لازم و ملزوم یکدیگرند و باید در هر دو موضوع تلاش کرد.

وی همچنین بر آمادگی دستگاه قضایی استان زنجان در همکاری با مجموعه دانشگاه علوم پزشکی استان در حوزه سلامت مردم تأکید.

منبع: میزان

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار