اخباربرگزیده هاخودروویژه ها

تویوتا سینا ۲۰۲۲ یک ون تمام عیار برای رفتن به سفر‌های طولانی

به گزارش عصر خدمات،  تویوتا در آخرین پیشنهاد خود برای جلب نظر افرادی که دوست دارند یک مینی ون با امکانات شاسی بلند داشته باشند، نسخه ویژه‌ای به نام سینا (Sienna) را تولید کرده است. این نسخه ویژه  Woodland Edition نامیده می‌شود و دارای سیستم چهار چرخ متحرک استاندارد، تنظیمات تعلیق و مجموعه لوازم جانبی شامل قفسه سقف، کشش یدک کش و پریز برق است.

تویوتا نسخه سینا Woodland Edition را برای سال ۲۰۲۲ معرفی کرده است. از ویژگی‌های آن می‌توان به چهار چرخ استاندارد و بالابر ۰.۶ اینچی به همراه چند وسیله جانبی اشاره کرد. تویوتا هنوز این خودرو را قیمت گذاری نکرده، اما به نظر می رسد قیمت سینا AWD ۲۰۲۱ از ۳۷۶۳۵ دلار شروع شود.

تنظیمات چهار چرخ متحرک سینا ۲۰۲۲ Woodland Edition همان چیزی است که برای تمام سطوح‌ در دسترس است. این خودرو یک موتور الکتریکی اضافی برای محور عقب دارد تا مکمل پیشرانه هیبریدی باشد که از یک موتور بنزینی خطی چهار لیتری ۲.۵ لیتری استفاده می‌کند.

تویوتا  سینا 2022 یک ون تمام عیار برای رفتن به سفرهای طولانی

تنها تغییر مکانیکی نسخه Woodland Edition، بالابر تعلیق ۰.۶ اینچی است که در مجموع ۱۷ سانتی متر از سطح زمین فاصله می‌گیرد.

تویوتا  سینا 2022 یک ون تمام عیار برای رفتن به سفرهای طولانی

تویوتا هنوز قیمت نسخه Woodland Edition را منتشر نکرده است، بنابراین نمی‌توان گفت ارزش آن خوب است یا خیر, به زودی باید اطلاعات بیشتری به همراه سایر جزئیات درباره این خودرو منتشر شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا