اخباربانک و بیمهبرگزیده هاخودروویژه ها

صعود نماد گروه بهمن با وجود ریزش شاخص بورس

به گزارش خبرنگار عصر خدمات، شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ با افت ۷۸۹ واحدی به یک میلیون و ۱۸۸ هزار و ۸۰۵ واحد رسید.

نمادهای فارس، کچاد، خودرو، خساپا گروه بهمن و اپال بیشترین تأثیر مثبت و نمادهای فولاد و فملی بیشترین تأثیر منفی را بر شاخص داشتند.

روند روز جاری نماد گروه خودرویی حاکی از اعتماد سهامداران به این گروه بوده و به این ترتیب شاهد صف خرید برای سهام این گروه در بازار سرمایه هستیم.

در این میان گروه بهمن طی معاملات روز جاری با وجود ریزش شاخص با رشد روبرو شد به طوری که تعداد معاملات به ۷ هزار و ۷۳۹ و حجم معاملات به ۵۵۵ هزار و ۲۲۸ واحد و ارزش معاملات این سهم به بیش از ۷۴۶ هزار رسید در این میان ارزش بازار سهام گروه بهمن نیز از ۱۸۱ هزار و ۸۸ واحد پیشی گرفت.

روند فعلی رشد نمادهای بورسی منجمله گروه بهمن ناشی از اتخاذ تصمیمات مهم برای حمایت از بازار سرمایه و توسعه بسترهای سرمایه گذاری در بورس و پشتیبانی از تامین مالی طرح‌های توسعه و سرمایه گذاری در بنگاه های اقتصادی کشور است.

ضمنا استراتژی های این گروه خودروسازی در حوزه توسعه محصول با محور خودروهای کار و تجاری سبک و سنگین، خودروهای سبک و بخش موتورسیکلت باعث شده چشم انداز فعالیت این شرکت در آینده روشن به نظر برسد. از این رو سهام شرکت های گروه بهمن احتمالا یکی از کم ریسک ترین سهم ها دربارار سرمایه خواهند بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا