اخبارتاپخودروویژه ها

ضابطه جدید از سوی ستاد مصرف سوخت، کار دست تولید نیسان داد/مشکل کمبود قطعه علت تاخیر در تحویل خودرو‌ها

به گزارش عصر خدمات، مجید باقری قائم‌مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در امور فروش و خدمات پس از فروش، گفت: موضوعی که همواره مد نظر گروه خودروسازی سایپا است، مدیریت وضعیت معوقات است. سال گذشته گفتیم که تلاش می کنیم خودروهای معوق را به صفر برسانیم و لازم است به استحضار برسانیم که به ازای تمام خودروهای معوق، خودروی جدید تولید کرده ایم.

او با تاکید بر اینکه به ازای تمام خودروهای معوق خودرو تولید شده است و در پارکینگ سایپا موجود است، بیان کرد: متاسفانه به دلیل مشکل جهانی در تامین قطعه و البته شرایط کرونا، خودروهایمان با پدیده کسری قطعه مواجه شدند و اکنون این خبر را باید بدهم که تمام خودروهای معوق تولید شده اند و بعد از رفع نقص و به محض دریافت قطعه، تحویل مشتریان داده خواهد شد.

قائم‌مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در امور فروش و خدمات پس از فروش  گفت: تدبیر جدیدی اندیشیده ایم و مقرر شد که سایپا در ماه های اردیبهشت و خرداد دیگر تعهد جدید ایجاد نکند تا تمام تعهدات معوق تحویل داده شود. با برنامه ریزی انجام شده به زودی تمام معوقات تحویل مشتریان داده خواهد شد.

باقری با اشاره به تحویل خودرو شاهین به مشتریان، گفت: خودرو شاهین از این قاعده مستثنا نیست، هم اکنون ۲ هزار خودرو ناقص تولید شده است و به دلیل نداشتن یک قطعه نمی توانیم آن خودرو را به مشتریان تحویل دهیم، با سازنده های مختلف صحبت شده و اکنون آن قطعه در حال تامین است و بلافاصله این ۲ هزار خودرو تکمیل و تحویل مشتریان داده خواهد شد.

قائم‌مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در امور فروش و خدمات پس از فروش  در پاسخ به سوالی مبنی بر علت عدم تحویل نیسان دیزل به مشتریان گفت: مشکل نیسان دیزل با خودروهای دیگر متفاوت است، خودرو نیسان دیزل یک ضابطه جدید از سوی ستاد مصرف سوخت تعیین شده است، مبنی بر اینکه بابت هر تولید باید یک گواهی اسقاط داشته باشیم که اکنون در حال پیگیری این موضوع هستیم و در آینده ای نزدیک شماره گذاری این خودروها شروع می شود.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا