اخبارتاپخودروویژه ها

عرضه خودرو سدان خودروسازی فردا با قیمت ۴٢٩ میلیون تومان

به گزارش خبرنگار عصر خدمات، محمدرضا علیان نژاد مدیر مارکتینگ خودروسازی فردا با اشاره به تولید خودرو سدان ۵۱۱ به عنوان سومین محصول خودروسازی فردا بیان کرد: تولید این خودرو در سایت سمنان خودروسازی فردا صورت گرفته و این خودرو مجهز به گیربکس DCT است که در میان سدان های موجود در بازار از تکنولوژی برتری برخوردار است.

او ادامه داد: این خودرو با قیمت ۴٢٩ میلیون تومان عرضه می شود و تولید انبوه این خودرو آغاز شده است.

وی در ادامه افزود: بعد از این خودرو محصول چهارم خودروسازی فردا به تولید خواهد رسید و شرایط فروش سدان ۵۱۱ از فردا دوم خرداد ماه آغاز می شود تولید این خودرو با ۲۰ درصد داخلی سازی آغاز و تا ۴۰ درصد در سه سال آینده ادامه خواهد داشت.

مدیر مارکتینگ خودروسازی فردا تصریح کرد: با توجه به نیاز سنجی های انجام شده تصمیم گرفته شده وارد بازار ۱۰۰ آنها شویم و آپشن های این خودرو نسبت به رقبا برتر است ضمن اینکه فردا ۵۱۱ همزمان با عرضه جهانی در ایران عرضه می‌شود و طراحی آن در سال ۲۰۲۰ انجام شده است.

آریان نژاد یادآور شد: در حوزه خدمات پس از فروش همیشه سعی شده مشتریان ما راضی باشند و ۴۵ عاملیت تا پایان سال اختصاصا به خودروهای فردا موتورز خدمات ارائه می کنند و علاوه مصرف سوخت این خودرو در سیکل ترکیبی ۶.۴ است و به همین دلیل از اقتصادی‌ترین خودروهای روز تولید شده در ایران به حساب می‌آید.

گفتنی است تحویل خودرو با رنگ های سفید، مشکی، قرمز، آبی و نقره‌ای و تحویل ۳۰ روز است و خریداران می توانند اقدام به خرید حضوری در نمایندگی‌های موجود در سایت نمایند.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا