اخبارتاپخودروویژه ها

حضور آپکو در بازار های منطقه ای/ مرکز تیونینگ تخصصی و دیتیلینگ ایران خودرو افتتاح شد

به گزارش خبرنگار عصر خدمات، فرشاد مقیمی مدیرعامل ایران خودرو در مراسم افتتاح مرکز تخصصی تیونینگ و سفارشی سازی محصولات ایران خودرو در شرکت آپکو با اشاره به اهمیت نصب قطعات استاندارد بر روی خودروها در که حوادث بیان کرد: از ۵٠٠ حادثه حریقی که در خودروها اتفاق افتاده است ۴۴٠ حادثه مربوط به نصب قطعات غیر استاندارد و یا مراکز غیر استاندارد بوده است.

وی در ادامه افزود: در برخی مواقع نصب آپشن های غیر استاندارد باعث ایجاد اشکال در بخش های دیگر خودرو شده و در نهایت باعث مراجعه بیشتر خودروها به مراکز خدمات ایران خودرو می شود.

مدیرعامل ایران خودرو تصریح کرد: مجموعه اقداماتی که در یک مرکز استاندارد نصب آپشن و خدمات دیگر انجام می شود، حافظ امنیت و البته گارانتی خودرو است.

مقیمی اظهار کرد: برنامه ایران خودرو این است که یک درصد از تولید ماهانه را از طریف آپکو به فروش برسانیم.

وی یادآور شد: ایران خودرو برای حضور آپکو در بازارهای خارجی منطقه ایی برنامه ویژه ای دارد و ضمن ظرفیت هایی که در ایران وجود دارد، برنامه ما این است که بتوانیم محصولاتی که در بازارهای منطقه ای به فروش رسیده است را نیز حمایت کنیم.

در ادامه این مراسم حسن جُلینی مدیرعامل شرکت آپکو تصریح کرد: نیازهای مشتریان ایران خودرو باعث شده تغییراتی که در شرکت آپکو رخ دهد که فعالیت در حوزه دیتیلینگ و سفارشی سازی خودروهای را با نگاهی ویژه در یک مرکز تخصصی راه اندازی کنیم.

وی در ادامه یادآور شد: : طی فروردین سال جاری ماهانه ٣ میلیارد تومان فروش آپشن در آپکو انجام می شود که این عدد باید به ٣٠ میلیارد برسد.

مدیرعامل شرکت آپکو با اشاره به اینکه در شرکت آپکو در حال حاضر بیش از ۴٠ دستگاه خودرو در بخش سرامیک بدنه و تغییرات فنی آماده سازی شده توضیح داد: با شرکت های دانش بنیان همکاری هایی انجام شده است که کلاچ برقی ایم تال با امکانات ویژه از جمله دستاوردهای آن است.

جُلینی گفت: آپکو به راه اندازی دوره های دیتیلینگ و تیونینگ آپکو اقدام کرده و در آینده با تفاهم نامه ای که با فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی امضاء خواهد کرد به صورت جدی در حوزه موتور اسپرت هم وارد می شود.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا