عصر خدماتمراجعه روزانه بیش از 2000 نفر به درمانگاه‌ هلال احمر در کربلا | عصر خدمات

مراجعه روزانه بیش از ۲۰۰۰ نفر به درمانگاه‌ هلال احمر در کربلا

مسئول درمانگاه جمعیت هلال احمر در هتل الماس شرق کربلا از حضور و ارائه خدمات توسط بیش از ۲۵ پزشک به صورت ۲۴ ساعته خبر داد.

به گزارش عصرخدمات، مسئول درمانگاه جمعیت هلال احمر در مورد ارائه خدمات پزشکی در درمانگاه جمعیت هلال احمر در هتل الماس شرق کربلا اظهار کرد: فعالیت در درمانگاه جمعیت هلال احمر در هتل الماس شرق کربلا از اوایل ماه صفر آغاز شده و تقریباً از پنجم صفر نیروها به طور کامل مستقر شدند، در حال حاضر در درمانگاه حدود ۲۵ پزشک متخصص و عمومی به صورت ۲۴ ساعت و در چهار شیفت کاری فعال هستند و در هر شیفت حداقل ۵ پزشک بیماران را ویزیت می‌کنند و به صورت میانگین روزانه ۲۰۰۰ نفر به این درمانگاه مراجعه می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه در این درمانگاه سه دستگاه آمبولانس مستقر است که در صورت نیاز به کار تخصصی بیشتر و بستری بیماران، این افراد را به بیمارستان الحسین کربلا منتقل می‌کنند، گفت: این درمانگاه به آزمایشگاه نیز مجهز است و آزمایش هایی از جمله  آزمایش خون نیز انجام می‌شود.

دهقان در ادامه گفت: چند مترجم نیز در درمانگاه حضور دارند که در صورت مراجعه بیماران عرب به عنوان رابط بین پزشک و بیمار فعالیت می‌کنند.

منبع: ایسنا
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار