عصر خدماتافتتاح پایگاه امداد و نجات جاده کمربندی میبد با حضور رییس سازمان امداد و نجات | عصر خدمات

افتتاح پایگاه امداد و نجات جاده کمربندی میبد با حضور رییس سازمان امداد و نجات

پایگاه خیری امداد و نجات جاده کمربند غربی میبد با حضور رییس سازمان امداد جمعیت هلال احمر و جمعی از مسئولین استان یزد و شهرستان میبد افتتاح شد.

به گزارش عصرخدمات، پایگاه امداد و نجات کمربند غربی میبد در زمینی به مساحت ۲۰ هزار مترمربع و زیربنای ۵۰۰ مترمربع با مشارکت بخش خیری ایجاد شده است. در این پایگاه که مجهز به درمانگاه، امکانات امداد سرپایی و استراحتگاه برای خدمات‌رسانی به مسافران و رانندگان است، پنج امدادگر به صورت داوطلبانه مشغول به فعالیت هستند.

مرتضی سلیمی، رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر در مراسم افتتاح این پایگاه امدادی، گفت: اقدامات خیری، بستر و الگویی است برای جذب و مشارکت کمک‌های مردمی و ایجاد پایگاه امداد و نجات خیری در شهرستان میبد نیز زمینه‌ساز جذب این مشارکت‌ها خواهد بود.

وی با بیان این که در مناسبت اربعین امسال ۷۰ هزار نفر از خدمات پایگاه‌های امداد و نجات بهره‌مند شدند، افزود: قابلیت پایگاه‌های امداد و نجات در انجام خدمات به مسافران و رانندگان در جاده‌های مواصلاتی کشور و تضمین سفری ایمن برای آنهاست.

«حسین فلاح» فرماندار میبد نیز در آیین افتتاح این پایگاه خیری امداد گفت: جاده کمربند غربی میبد یکی از پرترددترین جاده‌های استان و عین حال نیز از پرحادثه‌خیز ترین مناطق به شمار می‌رود.

وی اظهارد کرد: با توجه به موقعیت شهرستان میبد و راه‌اندازی پایگاه امداد و نجات جاده ای، با ایجاد فرودگاه و ایستگاه راه آهن در این منطقه، می‌توان این شهرستان را به عنوان بارانداز خوبی برای استان یزد و دیگر استان‌ها انتخاب کرد.

منبع: ایسنا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار