عصر خدماتآماده‌باش هلال احمر برای زمستان | عصر خدمات

آماده‌باش هلال احمر برای زمستان

معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از آماده‌باش هلال احمر در طرح زمستانی خبر داد.

به گزارش عصرخدمات، شاهین فتحی در جلسه کمیته ویژه بررسی طرح زمستانی امسال که در شهرک آزمایش برگزار شد، گفت: سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از هم اکنون طرح زمستانی خود را آغاز کرده و از ۲۲ آذرماه نیز همزمان با دیگر دستگاه‌ها و پلیس آمادگی خود را ارتقاء خواهد داد.

وی با بیان اینکه در طرح زمستانی امسال ۱۲۴۳ پایگاه در سطح کشور فعال هستند، اظهار کرد: همچنین ۱۱۰۰ دستگاه آمبولانس و ۳۶۴ دستگاه خودروی نجات نیز در طرح زمستانی امسال به همراه ۲۴ فروند بالگرد آماده امدادرسانی و ارائه خدمات به شهروندان هستند.

فتحی در بخش دیگری از سخنان خود به اقدامات امداد و نجات در طرح اربعین نیز اشاره کرد و گفت: در اجرای این طرح بیش از ۱۲۰ هزار نفر در مرزها از خدمات هلال احمر بهره‌مند شدند.

وی افزود: علاوه بر سه پایانه مرزی چذابه، شلمچه و مهران همکاران ما در مرزهای میرجاوه، دوقارون و بازرگان نیز حضور داشته و اقدام به ارائه خدمات به زائران خارجی که از این مرزها وارد کشور شده بودند، کرد.

وی افزود: همچنین در ایام اربعین خدمات اسکان اضطراری برای برخی از زائرانی که در باران دچار حادثه شده بودند ارائه شد و مرکز پزشکی هلال احمر در کشور عراق نیز فعال بود.

منبع: ایسنا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار