بازار سرمایه

سود تقسیمی ماهانه صندوق «امید توسعه» کارگزاری مفید 100 درصد افزایش یافت

به گزارش عصر خدمات، صندوق سرمایه‌گذاری «امید توسعه» از صندوق‌های سهامی با تقسیم سود ماهانه تحت مدیریت سبدگردان انتخاب مفید است که از سال ۱۳۹۲ فعالیت خود را آغاز کرده است. این صندوق از ابتدای تاسیس تا‌کنون بیش از ۲۳۰۰ درصد بازدهی داشته است.

تقسیم سود ماهانه، یکی از ویژگی‌های متمایز صندوق «امید توسعه» سبدگردان انتخاب مفید است که تنها ۲ صندوق سهامی در بازار سرمایه از آن برخوردارند. طبق این سازوکار در میانه هر‌ماه سود ثابتی به نسبت تعداد واحدهای سرمایه‌گذاری هر فرد به او پرداخت می‌شود، این سود از دوره مهرماه ۱۴۰۰ افزایش ۱۰۰ درصدی داشته و از ۵۰۰ ریال به ازای هر واحد به ۱۰۰۰ ریال افزایش پیدا کرده است.

صندوق «امید توسعه» طی یک‌ساله منتهی به مهر ۱۴۰۰ در کنار سایر صندوق‌های سهامی سبدگردان انتخاب مفید، جزو ۱۰ صندوق برتر بازار‌سرمایه‌ ایران از نظر بازدهی بوده است. از نظر حجم دارایی نیز این صندوق پس از صندوق‌های پیشتاز و پیشرو سبدگردان انتخاب مفید بیشترین حجم دارایی تحت مدیریت را در صندوق‌های سهامی خصوصی بازارسرمایه ایران، دارد.

مدیریت دارایی کارگزاری مفید ۱۱ صندوق سرمایه‌گذاری دارد که انواع مختلف صندوق ها را پوشش می‌دهد تا افراد با میزان دارایی مختلف و سطوح ریسک متفاوت بتوانند از آن‌ها بهره ببرند.

آشنایی بیشتر با صندوق‌های سرمایه‌گذاری و بررسی وضعیت هر کدام نسبت به نیازهای سرمایه‌گذار، از طریق مشاوره رایگان کارگزاری مفید، امکان‌پذیر است.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا