عصر خدماتاعلام افزایش حقوق کارکنان تا دو هفته آینده | عصر خدمات

رئیس سازمان برنامه و بودجه مطرح کرد

اعلام افزایش حقوق کارکنان تا دو هفته آینده

رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت:به نظر می‌رسد میزان افزایش حقوق کارکنان دولت و بازنشستگان ظرف یک یا دو هفته آینده نهایی می‌شود و من آن را اعلام می‌کنم.
به گزارش عصرخدمات، محمدباقر نوبخت در حاشیه نشست هیئت دولت در خصوص ویژگی‌های بودجه سال آینده، اظهارداشت: هم منابع و هم مصارف ما در شرایط فعلی و با در نظرگرفتن ویژگی‌های سال آینده که باید خودمان را برای گذر از دوره تحریم آماده کنیم با سال‌های قبل متفاوت خواهد بود، به همین جهت کف و سقف هزینه‌ای را مبنا قرار دادیم و منابعی را که برای بودجه سال ۹۸ مشخص کردیم با احتیاط تعیین شده و از آن مطمئن هستیم.

وی گفت: منابع ما چه برای مالیات و چه برای نفت که در بودجه سال آینده تعیین کردیم مطمئن هستند و ما باید برای شرایط سخت آماده باشیم، ولی ما همچنان امیدوار به وضع خوب هستیم و آنچه به عنوان بودجه به دولت تقدیم شد برای عبور مطمئن از شرایط سخت است.

رئیس سازمان برنامه و بودجه از نهایی شدن میزان افزایش حقوق سال آینده کارکنان دولت و بازنشستگان برای سال آینده تا دو هفته آینده خبر داد و گفت: ما در پیش نویس لایحه بودجه افزایش حقوق کارکنان دولت و بازنشستگان را منظور کرده ایم و این موضوع در حال حاضر در دولت در حال بررسی است.

وی افزود: به نظر می‌رسد میزان افزایش حقوق کارکنان دولت و بازنشستگان ظرف یک یا دو هفته آینده نهایی می‌شود و من آن را اعلام می‌کنم.

نوبخت در خصوص برنامه دولت برای افزایش حقوق کارکنان در سال جاری گفت: تلاش ما این است تا با بسته‌های حمایتی کاهش قدرت خرید کارکنان و بازنشستگان را جبران کنیم.

رئیس سازمان برنامه و بودجه در پایان در خصوص قیمت نفت در لایحه بودجه سال ۹۸ کل کشور، گفت: همه دستگاه‌هایی که قیمت نفت را پیش‌بینی می‌کنند برای سال ۹۸ یا ۲۰۱۹ میلادی حداقل نرخ ۷۰ دلار را پیش‌بینی کرده‌اند، اما خیلی کمتر از ۷۰ دلار برای بودجه سال آینده پیش‌بینی کرده‌ایم تا اگر با منابعی بیش از آن مواجه شویم، برای سایر مخارج از آن استفاده کنیم.

منبع: میزان
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار