اخبارتاپخودرو

کامیونت فورس گروه بهمن رونمایی شد

به گزارش عصر خدمات، کامیونت فورس خودروی جدید گروه بهمن در کلاس ۶ تا ٨٠۵ تن در مراسمی با حضور نمایندگان مجلس، وزارت صمت و گروه خودرو سازی بهمن رونمایی شد.

بیوک علی مرادلو مدیرعامل گروه خودروسازی بهمن بابیان اینکه بهمن تعیین کننده ترین سازنده بازار کامیونت در کشور است اظهار کرد: حدود ۶٠ درصد بازار همواره در اختیار بهمن بوده است و این شرکت طوری حرکت می کند که محصولات جدید را در آینده به بازار ارائه کند و تاثیرات این محصولات را در حوزه حمل و نقل کشور خواهیم دید.

وی در ادامه افزود: بهمن دیزل بزودی در بخش مسافربری با ورود به بخش اتوبوس سازی فعال خواهید شد. زیرا حمل و نقل جاده ای عمده ترین روش در کشور است.

مدیرعامل گروه بهمن تصریح کرد: در بهمن واحدی به نامخشنودی یا رضایت مشتریان تاسیس شده که در ٢۴ ساعت رضایت مشتریان در حال بررسی و پاسخگویی است و شعار این واحد این است که ما یک خانواده هستیم.

در ادامه این برنامه حسین خضری مدیرعامل بهمن دیزل تصریح کرد: در سال قبل بیش از ١١٠٠ دستگاه خودرو تولید کردیم و در سال جاری برنامه تولید تا ٢۵٠٠ دستگاه است که در بخش باری و مسافری تعریف می شود.

وی با بیان اینکه بهمن دیزل مینی بوس گاسوز را نیز در برنامه دارد گفت: این خودرو با قوای محرکه ایسوزو ساخته می شود و تا پایان سال ٣٠٠ دستگاه از این خودرو به بازار عرضه می شود.
مدیرعامل بهمن دیزل در خصوص جزئیات گیربکس کامیونت

فورس یادآور شد: گیربکس به کارگیری شده در فورس با تکنولوژی ZF آلمان ساخته می شود و توان تحمل ۵۵٠نیوتن گشتاور را دارد. بازه قدرت این خودرو بسته به تُناژ از ١۴١ تا ١۵۴ اسب بخار است و گشتاور هم بین ۴۵٠ تا ۴٩١ نیوتن متر قرار دارد.

خضری یادآور شد: بیش از ١٠ نوع کاربری سازی در بهمن دیزل انجام می شود. ضمن این که در در آینده یک کارگو بین ۴ تا ۵ تن را راهی بازار خواهیم کرد.

٨٠ دستگاه اول کامیون فورس که تا به امروز تولید شده است با قیمت ٩۴٩ میلیون تومان در مدل ٨ تن در اختیار نمایندگی ها قرار گرفته است و از ١۵ آذرماه به بازار عرضه خواهد شد.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا