عصر خدماتپذیرش و مداوای مصدومان زلزله در بیمارستان‌های تأمین اجتماعی کرمانشاه | عصر خدمات

پذیرش و مداوای مصدومان زلزله در بیمارستان‌های تأمین اجتماعی کرمانشاه

مدیر درمان تامین اجتماعی کرمانشاه با اشاره به وقوع زلزله شب گذشته در این استان گفت: از زمان وقوع زلزله تا کنون ۴۸ مصدوم در بیمارستان‌های تأمین اجتماعی شهدا و حضرت معصومه(س) کرمانشاه پذیرش شده‌اند.

به گزارش عصرخدمات، مدیر درمان تامین اجتماعی کرمانشاه با بیان اینکه در پی وقوع زلزله، بیمارستان‌های تامین اجتماعی کرمانشاه در حالت آماده باش قرار دارد، افزود: تمهیدات لازم در خصوص پذیرش و رسیدگی به مصدومین در این بیمارستان اندیشیده شده است‌.

وی تأکید کرد: بیمارستان تامین اجتماعی شهدا و حضرت معصومه(س) کرمانشاه آمادگی کامل برای پذیرش مصدومین زلزله دارد.

حجتی پور گفت: تاکنون در سیستم درمان سازمان تأمین‌ اجتماعی استان کرمانشاه ۳۵ مصدوم به بیمارستان شهدا و ۱۳ مصدوم به بیمارستان حضرت معصومه(س) مراجعه کرده‌اند.

حجتی‌پور افزود: این مصدومان به طور عمده از مردم کرمانشاه هستند که به دلیل ترس و فرار دچار آسیب شده‌اند و غیر از یک مورد که دچار شکستگی شده و به صورت بستری تحت درمان قرار گرفته است؛ مابقی به صورت سرپایی مداوا شدند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، مدیر درمان تأمین اجتماعی استان کرمانشاه با اشاره به صدور دستور رسیدگی فوری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و پیگیری های سرپرست سازمان تأمین اجتماعی برای ارائه خدمات به مصدومان زلزله اظهار کرد: بر اساس دستور مقام عالی وزارت؛ کلیه مراکز درمانی سازمان تأمین اجتماعی استان تا رفع مشکلات اولیه در آماده باش کامل و در خدمت زلزله زدگان و مدیریت بحران استان قرار دارند واز هیچ کوششی برای خدمت رسانی به زلزله زدگان دریغ نمی شود.

منبع: ایسنا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار