عصر خدماتثبت‌نام کنکور ارشد از ۱۶ آذر آغاز می‌شود | عصر خدمات

ثبت‌نام کنکور ارشد از ۱۶ آذر آغاز می‌شود

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور زمان ثبت‌نام در آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته را اعلام کرد.

به گزارش عصرخدمات، حسین توکلی (مشاور عالی سنجش آموزش کشور) با اعلام این خبر گفت: ثبت‌نام برای شرکت در آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته در تمامی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی دولتی و غیر دولتی از جمله دانشگاه آزاد اسلامی و بیست و چهارمین المپیاد علمی دانشجویی کشور از روز جمعه ۱۶ آذرماه ۹۷ آغاز می‌شود و در روز یکشنبه ۲۵ آذرماه پایان می‌پذیرد. هر یک از داوطلبان برای شرکت در این آزمون باید واجد شرایط اختصاصی و عمومی مندرج در دفترچه راهنمای شرکت در آزمون ورودی دوره های کارشناس ارشد ناپیوسته سال ۹۸ که همزمان با شروع ثبت نام در سایت سازمان سنجش قرار می گیرد، باشند.

وی ادامه داد: بر اساس ضوابط هر یک از داوطلبان می‌توانند طبق ضوابط در دو کدرشته امتحانی (اصلی و شناور) از رشته‌های امتحانی مندرج در دفترچه راهنما شرکت کنند.آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۸ و همچنین اولین مرحله بیست و چهارمین المپیاد علمی دانشجویی کشور در روزهای پنجشنبه ۵ و جمعه ۶ اردیبهشت ماه ۹۸ در حوزه‌های امتحانی مربوط برگزار خواهد شد.

توکلی توضیح داد:‌ کارت شرکت در آزمون و برگ راهنمای مربوط از روز دوشنبه ۲ اردیبهشت ماه ۹۸ روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد، لذا داوطلبان برای پرینت کارت و برگه راهنما از ۲ تا ۴ اردیبهشت ماه ۹۸ باید به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند. لازم به ذکر است برای داوطلبانی که متقاضی دو کدرشته امتحانی هستند، دو کارت شرکت در آزمون صادر می‌شود.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در پایان بیان کرد: شرایط، ضوابط و نحوه ثبت‌نام در آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۸ و بیست و چهارمین المپیاد علمی دانشجویی کشور امروز ۱۱ آذرماه بر روی سایت سازمان سنجش منتشر می‌شود.

 

منبع: ایلنا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار