اخبار اقتصادیخودرو

ام وی ام ایکس ۵۵ پرو در راه بازار ایران

ایکس ۵۵ پرو، نسخه به روز شده از مدل قبلی است که حرف های تازه ای برای گفتن دارد. این خودرو علاوه بر تغییرات ظاهری، در طراحی کابین و مشخصات فنی هم تغییرات زیادی به خود دیده است.

به گزارش عصر خدمات، ام وی ام ایکس ۵۵ یکی از محصولات خاص شرکت مدیران خودرو است که طرفداران مخصوص به خود را دارد. اکنون با گذشت چند سال، مدیران خودرو تصمیم به عرضه نسل جدید این کراس اوور کامپکت گرفته که از هر جهت، در مقایسه با نسل قبل، ارتقا یافته است. این روزها که شاهد ورود نسل جدید محصولات ام وی ام به بازار هستیم، ایکس ۵۵ پرو هم به عنوان یک کراس اوور میان رده، پیرو پوست اندازی خانواده محصولات مدیران خودرو، به زودی به خریداران معرفی می شود.

ایکس ۵۵ پرو، نسخه به روز شده از مدل قبلی است که حرف های تازه ای برای گفتن دارد. این خودرو علاوه بر تغییرات ظاهری، در طراحی کابین و مشخصات فنی هم تغییرات زیادی به خود دیده است. ظاهر ایکس ۵۵ پرو به واسطه تغییرات جدید، چهره دوست داشتنی تری پیدا کرده و بیشتر با ملاک های روز طراحی، هم خوانی دارد. درون کابین هم یک دگرگونی اساسی را می بینیم که منجر به ارتقای کیفیت و ارگونومی اتاق خودرو شده است. تغییرات ایکس ۵۵ پرو به طراحی ظاهری و کابین محدود نمی شود و اصلاحاتی هم در بخش موتور و گیربکس برای این کراس اوور در نظر گرفته شده است.

ایکس ۵۵ پرو به زودی به بازار خودرو ایران معرفی می شود و در مقابل رقبای خود، حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت. این محصول بار دیگر می تواند شانس خود را برای موفقیت در بازار امتحان کند و با توجه به اینکه ویژگی های ظاهری و فنی جذابی دارد، قطعا مورد استقبال بسیاری از جوانان و خانواده ها قرار می گیرد.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا