عصر خدماتشیخ عیسی قاسم بعد از دوره استراحت دوماهه به بحرین باز می‌گردد | عصر خدمات

نماینده شیخ عیسی قاسم در ایران مطرح کرد:

شیخ عیسی قاسم بعد از دوره استراحت دوماهه به بحرین باز می‌گردد

نماینده شیخ عیسی قاسم در ایران گفت: آیت الله عیسی قاسم بعد از عمل جراحی حداقل به مدت دو ماه نیاز به دوره استراحت دارد و بعد از گذراندن این دوران به بحرین باز می‌گردد.

به گزارش عصر خدمات، آیت الله شیخ عیسی قاسم بعد از محاصره ظالمانه حکومت آل خلیفه طی ماه‌های گذشته و بعد از وخامت حالشان برای تکمیل دوره درمان به لندن انتقال پیدا کرد.

از سوی دیگر استاد حسن مشیمع از فعالان سیاسی بحرین نیز که در زندان‌های آل خلیفه به سر می‌برد با بیماری سختی دست و پنجه نرم می‌کند و حکومت آل خلیفه مانع از دیدار او با خانواده و نزدیکانش شده در همین راستا شیخ عبدالله الدقاق با اشاره به آخرین وضعیت سلامتی شیخ عیسی قاسم گفت: آیت الله شیخ عیسی قاسم عمل جراحیشان در لندن با موفقیت ۱۰۰ درصدی روبرو بوده است، ایشان بعد از عمل جراحی حداقل به مدت دو ماه نیاز به دوره استراحت دارد و بعد از گذراندن این دوران به بحرین باز می‌گردند.

وی با اشاره به وضعیت نامناسب یکی دیگر از فعالان سیاسی بحرینی در زندان‌های آل خلیفه گفت: در خصوص استاد حسن مشیمع حکومت آل خلیفه مانع درمان ایشان شده و استاد مشیمع با سرطان دست و پنجه نرم می‌کند.

نماینده شیخ عیسی قاسم در ایران گفت: همچنین دیدار خانواده شیخ مشیمع با ایشان بیش از یک و سال و نیم است که توسط حکومت قطع شده و آل خلیفه مانع ملاقات با ایشان می‌شوند.

وی در پایان گفت: شرایط و وضع سلامتی ایشان ناراحت کننده و رنج آور است و این در نتیجه بدرفتاری حکومت با ایشان در زندان است.

منبع: میزان
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار