عصر خدماتتعریف بسته‌های تشویقی برای کسانی که به گسترش فضای سبز کمک می‌کنند | عصر خدمات

در جلسه علنی شورای شهر تهران تصویب شد؛

تعریف بسته‌های تشویقی برای کسانی که به گسترش فضای سبز کمک می‌کنند

نایب رییس شورای شهر تهران با اشاره به بررسی اصلاحیه لایحه عوارض حفظ و گسترش فضای سبز در جلسه امروز شورا گفت: در این جلسه مقرر شد برای کسانی که به حفظ و گسترش فضای سبز کمک می‌کنند، بسته‌های تشویقی در نظر گرفته شود.

به گزارش عصر خدمات، نایب رییس شورای شهر تهران در حاشیه صدوپنجمین جلسه شورای شهر تهران‌ و در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امروز پس از تذکرات اعضا وارد دستور جلسه شدیم و به بررسی پیشنهادات اعضا دررابطه با اصلاحیه عوارض حفظ و گسترش فضای سبز پرداختیم. درنهایت تمامی پیشنهادات بررسی شد و براساس آن، عوارضی که برای قطع درختان و تخریب فضای سبز در نظر گرفته شده بود به تصویب نهایی رسید.

نایب رییس شورای شهر تهران ادامه داد: برای کسانی که به گسترش فضای سبز در سطح شهر همت می‌گمارند، بسته‌های تشویقی تعریف شد.

وی با بیان اینکه بسیاری از مطالب که توسط اعضای شورا در قالب تذکر مطرح می‌شود با وجود محتوای خوب، از نظر حقوقی تذکر محسوب نمی‌شود، عنوان کرد: قرار است در جلسه هم‌اندیشی که یکشنبه آینده برگزار می‌شود، در این خصوص با اعضا صحبت کنیم تا تذکرات وقت کمتری از جلسه علنی را بگیرد.

امینی درخصوص اختلاف نظری که دررابطه با بازگشایی نرده های خیابان ولیعصر در مسیر عابر پیاده وجود دارد، اظهار کرد: اختلاف نظر یک امر طبیعی است. مهم این است که از تضارب آرا یک نتیجه منطقی و کارشناسی حاصل شود که خیر و صلاح شهروندان در آن باشد.

منبع: ایلنا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار