عصر خدماتشاخص بورس ۲۵۰۷ واحد اصلاح شد | عصر خدمات

تالار شیشه ای؛

شاخص بورس ۲۵۰۷ واحد اصلاح شد

شاخص بورس اوراق بهادار تهران در معاملات بیستمین روز مرداد ماه با کاهش بیش از ۲۵۰۷ واحدی به پله ۱۲۹ هزار و ۱۳ واحدی سر خورد.

به گزارش عصر خدمات، شاخص بورس اوراق بهادار تهران در معاملات سیزدهمین روز مرداد ماه با کاهش بیش از ۲۵۰۷ واحدی به پله ۱۲۹ هزار و ۱۳ واحدی سر خورد.

در معاملات امروز تعداد یک هزار و ۶۲۵ سهم اوراق بهادار به ارزش ۴ میلیون و ۷۸۵ هزار و ۲۳۷ ریال در بیش از ۱۱۹ نوبت معاملاتی داد و ستد شد.

براین اساس شاخص قیمت (وزنی-ارزشی) بیش از ۷۳۵ واحدی و شاخص بازار دوم ۵۴۸۳ واحد، شاخص آزاد شناور ۲۲۵۹ واحد، شاخص کل (هم‌وزن) ۱۲ واحد، شاخص قیمت (هم‌وزن) ۹ واحد شاخص بازار اول ۱۷۴۵ واحد کاهش را تجربه کردند.

نماد‌های پر بیننده معاملات امروز فولاد مبارکه اصفهان، س. نفت و گاز پتروشیمی تامین، پالایش نفت تهران، پتروشیمی شازند، پتروشیمی پارس با روند نزولی و نماد سایپا و بانک ملت با روند صعودی به کار خود پایان داد.

*معاملات بازار فرابورس:

شاخص فرابورس نیز در معاملات امروز با اُفت بیش از ۲۰ واحدی به پله ۱۴۷۹ واحدی سر خورد.

در بازار فرابورس نیز تعداد ۸۰۱ هزار و ۲۱۵ سهم اوراق بهادار به ارزش ۳ میلیون و ۶۵۳ هزار و ۹۰۳ ریال در بیش از ۶۲ نوبت معاملاتی داد و ستد شد.

در معاملات بازار فرابورس نماد‌های پتروشیمی غدیر، سهامی ذوب آهن اصفهان، پالایش نفت لاوان، کشت و دام قیام اصفهان، تولید و صادرات ریشمک، گروه صنایع کاغذ پارس با روند مثبت و نماد پتروشیمی زاگرس با روند منفی به کار خود پایان دادند.

 

منبع: میزان

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار