عصر خدماتراه‌اندازی رادیو ویژه سرویس مدارس | عصر خدمات

راه‌اندازی رادیو ویژه سرویس مدارس

قائم مقام سازمان دانش آموزی از اختصاص یک موج رادیو برای سرویس دانش آموزی خبر داد و گفت: پخش موسیقی های محلی و بومی را در رادیو پیش بینی کردیم.

به گزارش عصر خدمات، قائم مقام سازمان دانش آموزی جزئیات تفاهم نامه جدید سازمان دانش آموزی با انجمن اولیا و مربیان را تشریح و اظهار کرد: این طرح که مربوط به سرویس مدارس است همه ساله انجام می‌شده اما امسال میان سازمان دانش آموزی انجمن اولیا و مربیان تفاهم نامه ای منعقد و بخش نظارت و امور فرهنگی بر سرویس ها به مدت یکسال به ما واگذار شد که اکنون در حال انجام است.

وی افزود: کمیته های استانی را تشکیل می دهیم. چاپ بروشور و سایر محتوای آموزشی و تهیه بسته های فرهنگی در قالب این طرح صورت می گیرد.

قائم مقام سازمان دانش آموزی از تلاش برای اختصاص یک موج رادیو به زمان رفت و برگشت و حضور بچه ها در سرویس مدارس خبر داد و گفت: پخش موسیقی های محلی و بومی در رادیو را پیش بینی کردیم و محتوای کلی این شبکه رادیویی شاد، فرهنگی، آموزشی و بر اساس سن دانش آموزان خواهد بود.

روشنی ادامه داد: هروز جلساتی برگزار می‌شود تا سریعا شیوه نامه را تصویب و به استان ها ارسال کنیم.

وی درباره هزینه بر بودن برنامه‌های فرهنگی برای اولیا اظهار کرد: این برنامه هیچ هزینه ای برای والدین ندارد و در قالب همان هزینه‌ایست که برای سرویس می پردازند.

روشنی افزود: در مرحله بعدی قرار است اپلیکیشن کاربردی برای سرویس مدارس تولید کنیم.

منبع: ایسنا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار