عصر خدماتجزئیات نحوه ثبت‌نام رانندگان تاکسی برای دریافت لاستیک | عصر خدمات

جزئیات نحوه ثبت‌نام رانندگان تاکسی برای دریافت لاستیک

سازمان تاکسیرانی در وب سایت خود اعلام کرده است که در راستای حمایت از رانندگان تاکسی به آن‌ها لاستیک با نرخ دولتی عرضه می‌کند.

به گزارش عصر خدمات، مدتی است که سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران به دلیل نوسانات قیمتی در کشور، برنامه‌های حمایتی را برای رانندگان تاکسی در نظر گرفته است.
بر این اساس این اعلامیه، رانندگان تاکسی می‌توانند با مراجعه به سایت تاکسیرانی taxi.tehran.ir نسبت به ثبت نام و دریافت نوبت دهی اینترنتی اقدام کنند.
رانندگان تاکسی متقاضی لاستیک، به قسمت باشگاه رفاه رفته و در آنجا با ورود به قسمت خدمات گزینه لاستیک را انتخاب می‌کنند.
حداکثر تعداد ۴ حلقه لاستیک برای هر دستگاه تاکسی با نرخ مصوب تخصیص داده می‌شود و لازم است که رانندگان تاکسی اصل و کپی کارت ملی، کارت ماشین و پروانه هوشمند تاکسیرانی را همراه خود داشته باشند.

قیمت لاستیک به تفکیک نوع خودرو:

جزئیات نحوه ثبت‌نام رانندگان تاکسی برای دریافت لاستیک

رانندگان تاکسی بعد از انتخاب نوع و تعداد لاستیک‌های خود با ورود به قسمت تکمیل اطلاعات، نسبت به وارد کردن مشخصات خود و خودرو اقدام کرده و بعد از آن نسبت به تعیین روز و محل دریافت لاستیک‌ها اقدام می‌کنند؛ به‌گونه‌ای که براساس برنامه ریزی‌های صورت گرفته، رانندگان تاکسی می‌توانند از سه محل در محدوده میدان بسیج، خیابان خاوران و پایانه ایستگاه متروی چیتگر لاستیک‌های خود را با پرداخت هزینه دریافت کنند.

جزئیات نحوه ثبت‌نام رانندگان تاکسی برای دریافت لاستیک

منبع: میزان

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار