عصر خدماتآزمون فراگیر کارشناسی ارشد پیام نور ۹۷ جمعه برگزار می‌شود/ توزیع کارت شرکت در آزمون فراگیر کارشناسی ارشد پیام نور از فردا/ آزمون نمره منفی ندارد | عصر خدمات

آزمون فراگیر کارشناسی ارشد پیام نور ۹۷ جمعه برگزار می‌شود/ توزیع کارت شرکت در آزمون فراگیر کارشناسی ارشد پیام نور از فردا/ آزمون نمره منفی ندارد

مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور گفت:آزمون دوره‌های فراگیر کارشناسی ارشد بهمن ماه ۹۷ دانشگاه پیام نور صبح روز جمعه ۲۳ آذر ماه ۹۷ برگزار می شود.

به گزارش عصر خدمات، حسین توکلی اظهار کرد: آزمون دوره‌های فراگیر کارشناسی ارشد بهمن ماه ۹۷ دانشگاه پیام نور صبح روز جمعه ۲۳ آذر ماه ۹۷ با تعداد ۵۲ هزار ۵۰۲ داوطلب که از این تعداد ۲۸ هزار ۶۹ نفر زن و ۲۴ هزار ۴۳۳ نفر مرد می‌باشند در ۵ گروه آزمایشی علوم پایه، علوم انسانی، فنی و مهندسی، کشاورزی و منابع طبیعی و همچنین گروه هنر در ۱۱۶ رشته امتحانی در حوزه یا حوزه‌های امتحانی ۸۱ شهرستان مختلف کشور برگزار خواهد شد.

حسین توکلی در ادامه گفت: فرایند برگزاری آزمون از ۸ و ۳۰ دقیقه روز جمعه ۳۲ آذر آغاز می‌شود در‌های اصلی حوز‌های امتحان نیم ساعت قبل از آزمون یا به عبارت دیگر ساعت ۸ صبح بسته خواهد شد. در جلسه آزمون به داوطلبان هر یک از رشته‌های امتحانی مختلف یک بسته نایلونی حاوی یک برگ پاسخنامه و یک دفترچه سوال که در آن مجموعه سوالات دروس رشته امتحانی زیربط درج گردیده داده می‌شود که داوطلبان می‌بایست در مدت زمان مشخص شده به سوالات مذکور پاسخ دهند.

مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور در ادامه گفت: تعداد سوالات و مدت پاسخگویی در آن‌ها در صفحه دوم آزمون آورده شده است. دفترچه سوالات کلیه داوطلبان شخصی شده و مشخصات داوطلب بر روی جلد درج شده است. مشخصات درج شده داوطلب می‌بایدست با کدعددی لاتین روی دفترچه یکسان باشد.

وی در ادامه افزود: در این آزمون برای پاسخ‌های غلط نمره منفی منظور نخواهد شد و اگر به سوالی بیش از یک پاسخ داده شود همه پاسخ‌های داده شده به آن سوال غلط محسوب می‌شود و به آن سوال نمره و امتیازی تعلق نمی‌گیرد.

توکلی بیان کرد: کارت شرکت در آزمون کلیه داوطلبان از فردا سه شنبه ۲۰ آذر برای مشاهده و پریسنت بر روی سایت سازمان سنجش قرار خواهد گرفت و تا ساعت ۲۴ روز پنج شنبه ۲۲ آذر به سایت سازمان مراجعه و با وارد نمودن اطلاعات شناسنامه ای‌های و یا اطلاعات ثبت نامی نسبت به دریافت پرینت کارت شرکت در آزمون و برگ راهنمای مربوط شرکت کنند.

منبع: میزان

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار