عصر خدماتاحتمال صدور رای نهایی پرونده "پالادیوم" در هفته های آتی | عصر خدمات

احتمال صدور رای نهایی پرونده “پالادیوم” در هفته های آتی

رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران از احتمال صدور رای نهایی برای ساختمان پالادیوم ظرف دو یا سه هفته آینده توسط دادگاه تجدیدنظر خبر داد.

به گزارش عصر خدمات، رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران در حاشیه افتتاح یکی از شعبه های فروشگاه شهروند درباره پرونده ساختمان پالادیوم، گفت: بر اساس پیگیری که در کمیسیون شهرسازی شورای اسلامی شهر تهران انجام داده ایم تخلفات این ساختمان توسط شهرداری منطقه یک در قالب فرم‌های تخلف تدوین شده است و به کمیسیون ماده ۱۰۰ ارسال شده است.

وی افزود: شعبه بدوی پس از بررسی کارشناسی به این تصمیم رسید که رای به جمع‌آوری تخلفات ساختمان جنوبی این پروژه داد؛ همچنین رای به جمع‌آوری تونل و پل هوایی که برخلاف مقررات شهرسازی و معماری بر اساس توافق با شهردار وقت منطقه ساخته شده بود داده شد.

وی ادامه داد: مالک پالادیوم باید ظرف مدت ۲۰ روز اعتراض خود را نسبت به این رای اعلام می کرد که این اعتراض انجام شد و پرونده به شعبه تجدیدنظر ارسال شد و در حال حاضر همه منظر صدور رای نهایی هستند.

سالاری تاکید کرد: متاسفانه فرایند رسیدگی و صدور رای برای تخلفات ساختمانی به ویژه پروژه‌های بزرگ مقیاس طولانی است و در حالی که شهروندان انتظار دارند این پرونده های تخلف با سرعت پیگیری شود، ولی روند این پرونده ها طولانی‌تر از انتظار شهروندان می شود در مورد پالادیوم هم مردم و دیدبان های شهری انتظار دارند هرچه زودتر پرونده به سرانجام برسد از این حیث ماهم گله داریم که چرا روند رسیدگی به این پرونده طولانی شده است.

سالاری تصریح کرد: البته برخی از این پرونده ها برای صدور رای نیاز به بررسی کارشناسی دارند و باید فرم های تخلف توسط شهرداری های مناطق تکمیل شود زیرا بعضا در این روندها اشکالات و ابهاماتی وجود دارد که کارشناسی آنها طولانی می شود و گاهی علت تاخیرها همین موضوعات است. امیدواریم ظرف دو یا سه هفته آینده رای این پرونده صادر شود.

منبع: ایسنا
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار