عصر خدماتپرداخت ماهانه ٩ میلیارد تومان به خسارت دیدگان بیمه سلامت | عصر خدمات

مدیرکل بیمه سلامت استان تهران:

پرداخت ماهانه ٩ میلیارد تومان به خسارت دیدگان بیمه سلامت

مدیرکل بیمه سلامت استان تهران گفت: ماهانه ۸ تا ۹ میلیارد تومان برای پرداخت خسارت به بیمه شدگان هزینه می‌شود، این درحالی است که سالانه حدود ۱۰۰ میلیارد تومان هزینه پرداخت خسارت خواهد بود.

به گزارش عصر خدمات، کوروش فرزین با اشاره به فعالیت دفاتر پیشخوان طرف قرارداد سازمان بیمه سلامت استان تهران اظهار داشت:ماهانه ۸ تا ۹ میلیارد تومان برای پرداخت خسارت به بیمه شدگان هزینه می‌شود، این درحالی است که سالانه حدود ۱۰۰ میلیارد تومان هزینه پرداخت خسارت خواهد بود که البته این مسئله شامل بیمه شدگان تهرانی و بیمه شدگانی است که از استان‌های دیگر به تهران مراجعه و خدمات درمانی در تهران دریافت می‌کنند.

مدیر کل بیمه سلامت استان تهران با تأکید بر اینکه در استان تهران ۶ هزار مرکز طرف قرارداد بیمه سلامت وجود دارد، گفت:از ۱۰۳ بیمارستان طرف قرار داد با اداره کل بیمه سلامت استان تهران ۵۳ بیمارستان دولتی و دانشگاهی است و مابقی وابسته به سازمان تامین اجتماعی، خصوصی و یا متعلق به نیرو‌های مسلح می‌باشند و همچنین دوهزار پزشک عمومی، هزار پزشک متخصص، دو هزار و ۳۰۰ داروخانه در استان تهران طرف قرار داد ما هستند بنابر این بالای ۹۹ درصد داروخانه‌ها با ما همکاری دارند.

وی تصریح کرد: ۴۵۰ مرکز آزمایشگاهی، ۲۵۰ مرکز تصویربرداری و همچنین ۲۰۰مرکز فیزیوتراپی نیز طرف قرارداد بیمه سلامت هستند.

فرزین افزود: سازمان بیمه سلامت با هیچ شرکتی برای بازاریابی قرارداد نداشته و هر فردی که خود را از طرف بیمه سلامت معرفی می‌کند قصد سوءاستفاده دارد.

مدیرکل بیمه سلامت استان تهران با اشاره به برگزاری نخستین رویداد هم اندیشی در عرصه بیمه سلامت افزود: این رویداد با محور‌های پوشش‌های بیمه، قوانین و فرآیندها، نظارت بر خدمات، مدیریت منابع، آموزش و پیشگیری و کاربرد فناوری اطلاعات در نظام بیمه برگزارمی‌شود.

منبع: میزان

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار